Mourinho vidí přešlapovat skauty Realu u Old Trafford. Koho chce před nimi uchránit?

Manchester United v posledních měsících bojuje především sám se sebou, ale sledovat musí i okolí. Nemáme nyní na mysli tabulky a pořadí v Premier League či Lize mistrů, ale další zvučné kluby v Evropě, které si brousí zoubky na to nejlepší zboží na Old Trafford. Nápadníků je mnoho, hráčů je sledováno vícero a Mourinho hodlá zakročit. Jak?

Mourinho vidí přešlapovat skauty Realu u Old Trafford. Koho chce před nimi uchránit?

Real Madrid hledá již delší dobu do svých řad nového útočníka. Po odchodu Ronalda do Juventusu vznikla na San Bernabéu mezera, kterou Bale s Benzemou nezalepili. Bílý balet se již v létě přesvědčil, že nejlepší ofenzivní zboží není k mání, ale ulovit někoho musí. Takový Marcus Rashford sice nepatří mezi největší hvězdy současnosti, ale svou práci odvede poctivě a týmu rozhodně pomůže.

Proti ale nejsou jen ostrovní fanoušci, kteří jednadvacetiletého útočníka cenní také z toho důvodu, že je odchovancem klubu. Kolem ale krouží Real, který se o anglického mladíka vážně zajímá. Hodlá za něj zaplatit velice zajímavou službu, což se ale jeho současnému chlebodárci nelíbí, proto si jej chce svázat novou vylepšenou smlouvu.

Podle informací listu The Sun by mohl Bílý balet zaplatit za Rashforda až 50 milionů liber. Jednání vedení Manchesteru United o prodloužení kontraktu se samotným hráčem již započalo. Ten stávající má platnost do června roku 2020. Nový plat by čítal 150 tisíc liber týdně plus další bonusy. Rozhodnout by se mělo během následujících týdnů, neboť minimálně anglický gigant chce mít jasno.