Kdo by mohl v příští sezóně operovat ve středu Barcelony? Na Camp Nou zvažují trojlístek jmen

Kdo by mohl v příští sezóně operovat ve středu Barcelony? Na Camp Nou zvažují trojlístek jmen

Barcelona nehodlá pod taktovkou kouče Ernesta Valverdeho usnout na vavřínech. V této sezóně ještě nemá nic v kapse, přestože má našlápnuto celkem slušně k obhajobě ligového primátu. Trofej by mohla ale vyválčit také v poháru Copa del Rey nebo v Lize mistrů. Lodivod katalánského týmu moc dobře tuší, že potřebuje své stávající řady okysličovat.

Na Camp Nou plánují v létě přivést středního záložníka a variant mají hned několik. Přestože mohou být s výkony stávajících akvizic nadmíru spokojeni, chtějí před další sezónou zvýšit konkurenci v týmu. Vedení Barcelony tento krok považuje za jasnou prioritu příštího léta. Několik tváří má již vytipovaných a je vysoce pravděpodobné, že někdo ze seznamu se v kabině s Messim objeví.

Již delší do bu se Barcelona zajímá o francouzského záložníka Adriena Rabiota, který nemá v plánu prodloužit kontrakt v PSG. V létě by mohl nalézt nové zázemí právě ve Španělsku, navíc by do týmu putoval zcela zdarma, na což slyší i zámožný velkoklub, jakým Barcelona je. Další možností je talentovaný mladík Frenkie de Jong z Ajaxu, ale u něj už by se jednalo o vyšší sumu, neboť zájemců je hned několik.

Podle posledních zpráv pak katalánský gigant monitoruje také jednadvacetiletého záložníka Lyonu, jehož kvalita roste každým dalším zápasem. Tanguy Ndombélé působí na této adrese již druhým rokem. Olympique jej získal za 8 milionů eur a první sezonu strávil na hostování v Amiens. Jeho cenovka se odhaduje na 35 milionů eur, ale díky nízkému věku by mohl strávit na Camp Nou klidně i patnáct dalších let.