Jablonec se naladil na Spartu 17 trefami do sítě trpaslíka. Trávníka s Doležalem střelecky zastínil neznámý teenager

Jablonec se naladil na Spartu 17 trefami do sítě trpaslíka. Trávníka s Doležalem střelecky zastínil neznámý teenager
OBSAHUJE VIDEO

Věděli jste, že aktuálně čtvrtý celek Fortuna:ligy a účastník základní skupiny Evropské ligy šel do akce také v reprezentační přestávce?

Svěřenci kouče Petra Rady, kteří mají před sebou těžký nedělní výjezd na Spartu, se tento týden v rámci projektu "Kopeme za fotbal" utkali s celkem SK Buštěhrad.

A okresní klub, který se nemusel bát Davise Ikauniekse, Vladimira Jovoviče ani Lukáše Masopusta, nakonec odjel ze Střelnice s nášupem 17:2 (obě své branky vstřelil z pokutových kopů), s tím, že první dějství skončilo poměrem 9:0.

Čeští reprezentanti Martin Doležal a Michal Trávník ale v akci byli a oba zaznamenali hattrick. Po změně stran je ovšem zastínil vytáhlý osmnáctiletý teenager bez jediného ligového startu Tomáš Čvančara, jenž si trpaslíka zatížil čtyřmi přesnými zásahy.

To, že šlo o exhibiční duel, pak dokreslilo také střídání domácí družiny, kdy nahradil kapitána Trávníka fyzioterapeut Jan Čápek.

P.S.: Na severu Čech podepsal novou smlouvu až do léta 2021 pětadvacetiletý krajní obránce Matěj Hanousek, jenž patří k velmi důležitým mužům současného mužstva. "V Jablonci jsme s manželkou spokojení a máme to tu rádi. Daří se nám na hřišti a se spoluhráči si rozumíme i mimo něj. Proto jsem rád, že budu v Jablonci působit i nadále," pronesl na webu fkjablonec.cz někdejší hráč pražské Dukly.

Příprava:

FK Jablonec - SK Buštěhrad 17:2 (9:0)
Branky: Čvančara 4, Doležal 3, Trávník 3, Sobol 2, Bulíř 2, Kratochvíl, Břečka, Chramosta - Výborný, Kurejský.