Asensio z Realu neprchá! Bude z něj nástupce CR7 nebo Modriče?

Jeden z největších ofenzivních talentů současnosti Marco Asensio se chce stát talismanem bílého baletu, jako byl v minulosti Cristiano Ronaldo. Ačkoli se často píše o jeho možném odchodu ze San Bernabéu, on sám to vyvrací a vyhlíží zářnou budoucnost v Madridu.

Asensio z Realu neprchá! Bude z něj nástupce CR7 nebo Modriče?

Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník si v nabitém kádru Realu získává čím dál tím důležitější roli. Na svém kontě už má přes stovku zápasů za bílý balet a rozhodně nehodlá končit.

Může se stát lídrem týmu jako byl hvězdný Portugalec? „Pryč by ne. Určitě,“ hlásí odhodlaně v rozhovoru pro španělský deník Marca a pokračoval: „Chci pokračovat v Realu a být součástí jeho úspěchů. Jsem Madridista celý život. Vždy jsem chtěl hrát tento klub hrát a nyní mám možnost být důležitým členem týmu. Přesně to chci.“

Jeho oblíbeným postem je pozice číslo 10, ale samozřejmě je rád za každou možnost být na hřišti a je mu jedno, kam ho trenér postaví. „Nyní je to místo Luky Modriče, který před sebou ještě pěkných pár let má. Já věřím, že ho v budoucnu budu moci vystřídat,“ prozradil Asensio.

Ještě nedávno se mluvilo o tom, že by mohl následovat Cristiana Ronalda do Turína, ale to se nestane. „Nic takového není na pořadu dne,“ uklidnil fanoušky Los Blancos. „To je věcí mého agenta. Já jsem jasně řekl, že chci uspět v Realu a pokračovat na San Bernabéu,“ prozradil.