Pro Sýkoru je další podpis v Edenu velký krok dopředu, Van Buren věří, že má pořád Slavii co dát

OBSAHUJE OHLASY

Slavia si ve druhé polovině tohoto týdne pojistila Micka van Burena i Jana Sýkoru. Zatímco první zmíněný se v Edenu nově upsal do června 2021, druhý jmenovaný až do léta 2022.

Pro Sýkoru je další podpis v Edenu velký krok dopředu, Van Buren věří, že má pořád Slavii co dát

A co dojmy po dalším prodloužení? "Jsem ohromně šťastný a pyšný, že jsem podepsal se Slavií smlouvu na další dva roky. Věřím, že se nám podaří hodně skvělých věcí v novém období. Beru to jako projev důvěry od klubu, že jsem po tak dlouhém zranění mohl podepsat novou smlouvu," nechal se slyšet nizozemský univerzál, jehož slova vyšla na slavia.cz.

Ten už po těžkém zranění trénuje naplno. "Všechno jde velmi dobře, už od minulého týdne trénuji na sto procent, takže věřím, že brzy do nějakého zápasu naskočím. Možná nejprve nastoupím za juniorku, ale chtěl bych se ještě letos v lize představit. Co nejdřív chci být schopný hrát a pomoci týmu, kterému se daří, takže bude těžké se dostat do sestavy, ale udělám pro to maximum. Věřím, že mám Slavii co dát," doplnil šestadvacetiletý svěřenec kouče Jindřicha Trpišovského, jenž v minulosti hájil barvy Esbjergu a Excelsioru.

No, a co exliberecký obránce? "Jsem moc rád, že mi Slavia novou smlouvu nabídla. Jsem tu dva roky a tím, že jsem podepsal na další čtyři roky, tak je to pro mě velký krok dopředu. Jsem v klubu šťastný a těší mě, že tady můžu být. Ne každému se to poštěstí. Vážím si toho, že mi to klub nabídnul. Doufám, že to Slavii budu moci splácet každý zápas. Týmové cíle jsou všem jasné. Postoupit do jarní části Evropské ligy, vyhrát letos titul a v příštím roce postoupit do základní skupiny Ligy mistrů. Já osobně bych chtěl co nejdéle vydržet bez nějaké pauzy a odehrát v kuse co nejvíce zápasu s konstantní výkonností," uzavřel webem slavia.cz citovaný čtyřiadvacetiletý rodák z Plzně, který prošel Spartou i Zbrojovkou.