Krmenčík má jediný cíl: Poctivě se věnovat rehabilitaci a makat, abych se co nejdříve a plný sil vrátil zpět

Krmenčík má jediný cíl: Poctivě se věnovat rehabilitaci a makat, abych se co nejdříve a plný sil vrátil zpět

V posledních dnech absolvovali v plzeňské Fakultní nemocnici operační zákroky dva hráči Viktorie Daniel Kolář a Michael Krmenčík. Kvůli rekonvalescenci a následní rehabilitaci budou svému západočeskému zaměstnavateli chybět docela dlouho.

Útočník české reprezentace byl pod kudlou kvůli přetrženému přednímu zkříženému vazu v koleni. "Vše dopadlo dobře. Cítím se dobře, starají se tady o mě perfektně. Nyní mám jediný cíl – poctivě se věnovat rehabilitaci a makat, abych se co nejdříve a plný sil vrátil zpět na hřiště, třeba ještě na jaře," vzkázal webem fcviktoria.cz citovaný hráč s minulostí v Dukle.

Kontakt s aktuálně druhým týmem Fortuna:ligy samozřejmě neztratil. "Byli se tu za mnou podívat a navštívit mě i spoluhráči, já jim zase na dálku držím palce při nadcházejících zápasech v Liberci i Moskvě," doplnil pětadvacetiletý útočník, který byl v posledních přestupových obdobích spojován s přesuny do zahraničí.

Operaci achilovky má za sebou také o osm let starší středopolař Daniel Kolář (v této ligové sezoně odehrál jen 76 minut čistého času), který se po svém zákroku dokonce na chvíli sešel se svým ofenzivnějším kolegou na jednom pokoji...

"Dopadlo to dobře, už jsem doma a začínám rehabilitovat. Dostali jsme od fanoušků strašné množství povzbudivých vzkazů. Aspoň touto cestu bychom jim chtěli moc poděkovat, dodalo nám to sílu," promluvil za oba marody bývalý hráč Blšan či Sparty, jenž se vrátil do Doosan arény po nevydařeném angažmá v tureckém Gaziantepsporu.