Tetteh varoval očekávanou návštěvu z Jablonce: Mám za sebou týdenní terapii a cítím se dobře

Tetteh varoval očekávanou návštěvu z Jablonce: Mám za sebou týdenní terapii a cítím se dobře
OBSAHUJE VIDEO

Sezona v domácí nejvyšší soutěži se nám počínaje šestnáctým kolem přehoupla do své druhé části toho „základního“ dění a zejména Sparta řešila otázku, zdali v něm bude moct počítat i s nadějným útočníkem Tettehem. Jak vidno, tak odpověď již známe.

Mladého forwarda v posledních týdnech trápily bolesti zad. Reprezentační přestávka, v níž Češi přemohli své východní sousedy pod taktovkou trenéra Hapala, tak přišla pro ghanského útočníka jako na zavolanou.

„Moje tělo si potřebovalo odpočinout, a proto mu tato pauza přišla vhod. Nyní jsem se naladil zase na tu tréninkovou frekvenci, po které doufám, že přijde i nějaké zápasové vytížení. Jsem motivovaný a nemohu se dočkat dalšího utkání,“ uvedl Tetteh.

A nové soutěžní kolo, které je na programu v neděli 25. listopadu proti Jablonci, bude o to výjimečnější, neboť se ponese v takovém slavnostním nádechu. Letenští si oblečou černé retro dresy, jimiž oslaví své 125. narozeniny.

„Už jsem je viděl a mohu dodat, že se na ně opravdu těším. Měli jsme je možnost vidět již na fotografiích, takže víme, do čeho půjdeme,“ pokračuje jedenadvacetiletý střelec. „Jsem rád, že si jeden můžeme vzít i domů. V každém případě se pokusíme o to, aby byly vítězné,“ doplnil Frýdek.