Mladý Kluivert prokazuje veliké ambice: Chci s Římem sesadit Real a ovládnout Ligu mistrů

Mladý ofenzivní klenot Říma se v jednom z posledních rozhovorů rozpovídal o svých ambicích. Ty nejsou vůbec nízké a rád by si je splnil co nejdříve.

Mladý Kluivert prokazuje veliké ambice: Chci s Římem sesadit Real a ovládnout Ligu mistrů

Doposud se spekulovalo o tom, zdali si syn uznávaného nizozemského fotbalisty Patricka Kluiverta dokáže vybudovat místo v základní jedenáctce svého nového zaměstnavatele, ale on sám míří ještě výše. Podle všeho je jeho cílem prestižní Liga mistrů, v níž během posledních let kraloval jenom jeden celek a právě ten mají Vlci ve skupině.

„Real Madrid v této soutěži vládne už dlouho a snem každého klubu, tedy nejen mě samotného, je tento trůn obsadit místo nich,“ nechal se slyšet stále jen devatenáctiletý křídelník. „Vážně si myslím, že se nebavíme o něčem nereálném, protože minimálně doma prokazujeme kvalitu, která musí nahánět strach našim soupeřům,“ doplnil.

Vše mohlo být přitom úplně jinak. Než Justin Kluivert přestoupil z Ajaxu do AS Řím, mělo o něj zájem více klubů. On však volil tak, aby mohl hrát, rozvíjet se a začít sklízet úspěchy. Ta pravidelná herní zátěž by se měla ještě dostavit. „Abych byl upřímný, mrzí mě to, že nedostávám tolik prostoru na hřišti, ovšem na druhou stranu jsem šťastný, že jsem si vybral právě tohle město, a také vím, že má šance ještě přijde,“ uzavírá.