Ibrahimovič spojí budoucnost s Rossoneri, přestupovat ale nebude

Ibrahimovič spojí budoucnost s Rossoneri, přestupovat ale nebude

Zlatan Ibrahimovič podle italských médií v lednu skutečně zamíří do AC Milán. Do Itálie se ovšem nevrací natrvalo, po sezóně by se měl znovu hlásit v Los Angeles Galaxy.

Už před koncem základní části Major League Soccer bylo jasné, že se Zlatan Ibrahimovič v lednu vrátí do Evropy. Otázkou bylo, jakou formou. Uvažovalo se trvalém návratu, do úvahy přicházelo i hostování.

Spekulovalo se i o nejrůznějších týmech, jeden měl ale od začátku jasnou výhodu - AC Milán. A nyní je zřejmě jasné, že se Ibra do Milána skutečně vrátí.

Podle deníku La Gazzetta dello Sport udělá AC Milán s Los Angeles kompromis, který bude vyhovovat všem. Americký celek nemá v úmyslu prodávat Ibru do Evropy zpět tak brzy, zopakuje si tudíž proces s Davidem Beckhamem. Toho nechal v AC v minulosti hostovat a u švédského útočníka by mělo platit to stejné.

V lednu se tak Ibra vrátí do Milána a do konce sezóny bude hráčem Rossoneri. Po konci aktuálního ročníku se poté vrátí do Spojených států amerických. AC Milán by měl skvělému střelci za půlroční působení u týmu zaplatit 2,2 milionů eur.