Jablonec vyhrál na Letné jeden z posledních 24 zápasů, vylepší si bilanci?

Jablonec vyhrál na Letné jeden z posledních 24 zápasů, vylepší si bilanci?

Černé retrodresy k 125. narozeninám klubu představí proti Jablonci pražská Sparta. Tým trenéra Zdeňka Ščasného ale proti Severočechům nic snadného nečeká, protože zelenobílí mají v této sezoně velmi slušnou formu. Na druhou stranu na Letné se jim hrubě nedaří…

V posledních 24 utkáních na půdě Sparty bodoval Jablonec jen třikrát a z toho jen jednou dokázal zvítězit. Jenže letos má výběr kouče Petra Rady hodně slušné výsledky. Naposledy nezískal ani bod 16. září a z páté příčky ztrácí na třetí Spartu jen bod

„Nečeká nás nic jednoduchého. Bude to těžký zápas a musíme navázat na výkony, které jsme předváděli doma,“ řekl před utkáním Martin Frýdek pro sparta.cz.

V minulém kole se Letenským podařilo ukončit sérii venkovních porážek, když získali v Karviné tři body za vítězství 3:1. „Chtěli bychom navázat na vítězství z Karviné. Chceme ale, aby byl lepší i herní projev,“ přeje si trenér Ščasný, jehož v roli současného kouče Pražanů čeká proti Jablonci už druhý zápas v sezoně. Ten první jeho tým vyhrál po trefách Kangy a Vukadinoviče 2:1.

Na zápas po reprezentační pauze se těší i útočník Benjamin Tetteh, který měl v posledních týdnech potíže se zády. „Mám za sebou týdenní terapii a cítím se dobře. Těším se na další utkání," prozradil.