Kovač po fatálním selhání Bayernu: Nedokážu pochopit, co se stalo

Kovač po fatálním selhání Bayernu: Nedokážu pochopit, co se stalo

Nestává se často, aby tři vstřelené branky nestačily Bayernu Mnichov na tři body. Zvlášť v domácím prostředí. A zvlášť proti poslednímu celku z úplného chvostu ligové tabulky. V sobotu se to ale přihodilo.

Když ve dvacáté minutě zvyšoval Thomas Müller na 2:0, nic nenasvědčovalo tomu, že by v Allianz aréně mohl po závěrečném hvizdu panovat smutek. Ještě do poločasu se ale hostům z Düsseldorfu podařilo snížit. Po změně stran ale opět udeřil Müller. To však bylo ze strany mnichovských vše.

Naopak v 77. minutě se Lukebakio postaral o druhou trefu hostů a v nastaveném čase vyrovnal a přidal další důvod pro pochybovače nad trenérem Nikem Kovačem.

Ten po zápase přiznal, že ho naivita především v obraně v podání jeho svěřenců hodně překvapila. „Asi si dovedete představit, jak se cítím. Když máte zápas pod kontrolou a vedete, ale nakonec ho ztratíte, tak můžete být jedině rozčílení. Nedokážu pochopit, že jsme výsledek neudrželi,“ rozčiloval se bývalý kouč Frankfurtu.

„Mnohem horší je ale způsob, jakým jsme dostali tři góly. Je jedno, jestli hrajete proti vítězi Ligy mistrů nebo proti soupeři, který je v krizi. Takové chyby jsou vždy potrestány,“ smutnil Kovač.