Slavia v Bordeaux a v Opavě, Plzeň s CSKA v Moskvě a se Sigmou, Sparta v Opavě a na Slovácku, PSG - Liverpool!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 27. listopadu do 3. prosince? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii v Bordeaux a v Opavě, Plzeň v Moskvě a se Sigmou, moravské výjezdy Sparty do Opavy a Uherského Hradiště a v neposlední řadě pohárový šlágr mezi Paris Saint-Germain a Liverpoolem. Servírovat se toho však bude na obrazovkách mnohem, mnohem více...

Slavia v Bordeaux a v Opavě, Plzeň s CSKA v Moskvě a se Sigmou, Sparta v Opavě a na Slovácku, PSG - Liverpool!

ÚTERÝ 27. LISTOPADU 2018

10.00: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy ze 16. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

13.00: TIKA-TAKA 16 (reportáže a témata 16. kola české Fortuna:ligy) – O2

TV Fotbal. O2 TV Sport v 17.00 hodin.

18.30 (výkop 18.55): CSKA Moskva – Viktoria Plzeň (utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

18.50 (výkop 18.55): AEK Atény – Ajax Amsterdam (utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.05 (výkop 20.10): Helas Brno – Slavia Praha (utkání 12. kola české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.05 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Olympique Lyon – Manchester City, Juventus Turín – FC Valencie, TSG 1899 Hoffenheim – Šachťar Doněck, Bayern Mnichov – Benfica Lisabon, Manchester United – Young Boys Bern (utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

21.20 (výkop 21.00): AS Řím – Real Madrid (utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport. 

22.10: Sestřih ze 13. kola anglické Premier League – ČT Sport.

23.05: Sestřih z úterních utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

23.15 (záznam, výkop 16.00): Bayern Mnichov – Benfica Lisabon (utkání 5. kola základní skupiny juniorské Ligy mistrů) – německý Sport 1.de.

 

STŘEDA 28. LISTOPADU 2018

8.55: Sestřih z úterních utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

15.35 (výkop 15.45): Slezský FC Opava – Sparta Praha (osmifinálové utkání Českého poháru/MOL Cupu) – ČT Sport. Záznam v 0.20 a ve čtvrtek v 9.55 hodin.

18.30 (výkop 18.55): Atlético Madrid – AS Monako, Lokomotiv Moskva – Galatasaray Istanbul (utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

19.45 (výkop 20.00): První semifinálové utkání MS hráček do 17 let v Uruguayi – Eurosport 1.

20.20 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – FC Liverpool (utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport. Polská TVP1 ve 20.55 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Tottenham Hotspur – Inter Milán, PSV Eindhoven – FC Barcelona, SSC Neapol – CZ Bělehrad, FC Porto – FC Schalke 04, Borussia Dortmund – Cluby Bruggy (utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

22.45 (výkop 23.00): Druhé semifinálové utkání MS hráček do 17 let v Uruguayi – Eurosport 1.

23.05: Sestřih ze středečních utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

 

ČTVRTEK 29. LISTOPADU 2018

8.40: Sestřih ze středečních utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

16.40 (výkop 16.50): FC Astana – Dynamo Kyjev (utkání 5. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.00: InSportline Gól týdne (anketa o nejlepší gól 16. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 17. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 0.15 hodin.

18.00: Sestřih z utkání 5. kola Ligy mistrů – O2 TV Fotbal.

18.30 (výkop 18.55): Girondins Bordeaux – Slavia Praha (utkání 5. kola základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport. Záznam ve 2.20 hodin a v pátek v 8.25 hodin.

18.35 (výkop 18.55): RSC Anderlecht Brusel – Spartak Trnava (utkání 5. kola základní skupiny Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

18.45 (výkop 18.55): AC Milán – F91 Dudelange (utkání 5. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

18.50 (výkop 18.55): FC Red Bull Salcburk – RB Lipsko (utkání 5. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.50 (výkop 21.00): FK Jablonec – FC Stade Rennes (utkání 5. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Glasgow Rangers – FC Villarreal (utkání 5. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

22.15: Sestřih ze čtvrtečních utkání 5. kola základní skupiny Evropské ligy – ČT Sport.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 5. kola základní skupiny Evropské ligy – NOVA Sport 1, NOVA Sport 2.

 

PÁTEK 30. LISTOPADU 2018

10.15: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 17. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): FK Teplice – Slovan Liberec (utkání 17. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.30 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SC Paderborn 07 – Arminia Bielefeld (utkání 15. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Erzgebirge Aue – SSV Jahn Regensbug/Řezno (utkání 15. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Fortuna Düsseldorf – 1. FSV Mainz/Mohuč 05 (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Cardiff City – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 20. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): AS Saint Étienne – FC Nantes (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.50 (výkop 20.55): FC Solihull Moors – FC Blackpool (utkání 2. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Rayo Vallecano – SD Eibar (utkání 14. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

 

SOBOTA 1. PROSINCE 2018

10.00: Evropská liga (sestřih z 5. kola základních skupin) – ČT Sport. Repríza ve 22.30 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Celta Vigo – SD Huesca (utkání 14. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Kolín nad Rýnem – SpVgg Greuther Fürth (utkání 15. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): FC Halifax Town – AFC Wimbledon (utkání 2. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): FC Sheffield United – FC Leeds United (utkání 20. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1 a Arena Sport 1.

13.30 (výkop 13.45): AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava (utkání 17. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenský Orange Sport.

14.50 (výkop 15.00): FK Mladá Boleslav – MFK Karviná (utkání 17. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.15 (výkop 15.30): MŠK Žilina – FC DAC 1904 Dunajská Streda (utkání 17. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2/Dvojka.

15.25 (výkop 15.30): Werder Brémy – Bayern Mnichov (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – SC Freiburg (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 23.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Hannover 96 – Hertha BSC Berlín (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 22.25 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Manchester City – AFC Bournemouth (utkání 14. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.55 (výkop 17.00): 1. FC Slovácko – Sparta Praha (utkání 17. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam ve 22.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): OSC Lille – Olympique Lyon (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: LASK Linec – TSV Prolactal Hartberg (utkání 16. kola rakouské Tipico bundeligy) – Arena Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): ACF Fiorentina – Juventus Turín (utkání 13. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Southampton – Manchester United (utkání 14. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): TSG 1899 Hoffenheim – FC Schalke 04 (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Getafe – Espanyol Barcelona (utkání 14. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

19.55 (výkop 20.00): AS Monako – HSC Montpellier (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Sampdoria Janov – FC Boloňa (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Crystal Palace – FC Burnley (utkání 14. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Real Madrid – FC Valencie (utkání 14. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.45: AZ Alkmaar – Willem II Tilburg (utkání 14. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): AFC Wrexham – AFC Newport County (utkání 2. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.

21.30: Benfica Lisabon – CD Feirense (utkání 11. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Newcastle City – FC West Ham United (utkání 14. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

22.45 (výkop 23.00): Finálové utkání MS hráček do 17 let v Uruguayi – Eurosport 1. Záznam v 6.30 hodin, Eurosport 2 záznam ve 4.30 hodin.

 

NEDĚLE 2. PROSINCE 2018

11.55 (výkop 12.00): Real Betis Sevilla – Real Sociedad San Sebastián (utkání 14. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

12.00: Los kvalifikace ME 2020 v Dublinu – Sport 2. Sport 1 záznam v 17.00 hodin.

12.15: Ajax Amsterdam – ADO Den Haag (utkání 14. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): AC Milán – FC Parma (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Chelsea – FC Fulham (utkání 14. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam v 19.25 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Heart of Midlothian – FC Glasgow Rangers (utkání 15. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

14.30: Feyenoord Rotterdam – PSV Eindhoven (utkání 14. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.50 (výkop 15.00): 1. FK Příbram – Baník Ostrava, Bohemians Praha 1905 – Dukla Praha (utkání 17. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): FC Turín – FC Janov (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

14.55 (výkop 15.00): FC Toulouse – FCO Dijon (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 10. kola německé bundesligy žen) – německý Sport 1.de.

15.00 (výkop 15.05): FC Arsenal – Tottenham Hotspur (utkání 14. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.20 hodin.

15.25 (výkop 15.30): RB Lipsko – Borussia Mönchengladbach (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

16.10 (výkop 16.15): FC Girona – Atlético Madrid (utkání 14. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

16.30 (výkop 17.00): Viktoria Plzeň – Sigma Olomouc (utkání 17. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal (od 16.55 hodin).

16.55 (výkop 17.00): FC Stade Rennes – Racing Štrasburk Alsace (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.10 (výkop 17.15): FC Liverpool – FC Everton (utkání 14. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.15 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – VfL Wolfsburg (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): AC Chievo Verona – Lazio Řím (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): FC Barcelona – FC Villarreal (utkání 14. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

18.30 (záznam, výkop 14.30): FC Red Bull Salcburk – SCR Cashpoint Altach (utkání 16. kola rakouské Tipico bundeligy) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): AS Řím – Inter Milán (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Deportivo Alavés – FC Sevilla (utkání 14. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Girondins Bordeaux – FC Paris Saint-Germain (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: Boavista Porto – FC Porto (utkání 11. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

21.45: Dohráno (souhrnné zpravodajství ze 17. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.

 

PONDĚLÍ 3. PROSINCE 2018

16.50 (výkop 17.00): FK Jablonec – Fastav Zlín (utkání 17. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

17.50 (výkop 18.00): Slezský FC Opava – Slavia Praha (utkání 17. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal (od 17.45 hodin).

20.15: TIKA-TAKA 17 (reportáže a témata 17. kola české Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): Atalanta Bergamo – SSC Neapol (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Norimberk – Bayer 04 Leverkusen (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC West Bromwich Albion – FC Brentford (utkání 20. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): AFC Guiseley – FC Fleetwood Town (utkání 2. kola Anglického poháru/FA Cup) - Digi Sport 1.

21.15: FC Rio Ave – Sporting CP Lisabon (utkání 11. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.00: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy ze 17. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza ve 4.55 hodin.