Cannavaro může jít z kola ven. Čínský vicemistr zatoužil po šéfovi Dúbravky

Nynější šéf Newcastlu United Rafael Benítez má být podle listu The Sun trenérským cílem čínského giganta  Guangzhou Evergrande, na jehož lavičce v minulosti seděl například Marcello Lippi.

Cannavaro může jít z kola ven. Čínský vicemistr zatoužil po šéfovi Dúbravky

Osmapadesátiletý španěský manažer má v St. James Parku smlouvu už jen do konce sezony a mohl by být k dispozici velice brzy.

Kamarádi bývalého kouče Interu, Neapole, Valencie, Realu či Liverpoolu odhalili, že došlo ke kontaktu s čínskou stranou, která nyní spřádá plány pro příští soutěžní ročník, který vypukne příští rok v březnu.

Celek Evergrande byl dlouho ve hře o čínský titul, nicméně pod italským kormidelníkem Fabiem Cannavarem se mu nakonec dostihy se Šanghají SIPG nepodařily a klub může být připraven vyměnit trenéra.

První volbou celku z Tianhe Stadium pro více než 60 tisíc diváků by měl být právě trenér exsparťanského gólmana Martina Dúbrakky. Kompenzace pro Straky by údajně nemusela být problém a Benítez by mohl v novém prostředí brát až 10 milionů liber ročně.

Aktuálně o těchto možnostech diskutuje Benítez se svou rodinou a nejbližšími přáteli. Pakliže by kývl, převzal by i produktivní Brazilce Alana, Paulinha a Taliscaa, kteří si jen v čínské nejvyšší soutěži dohromady připsali 42 branek.