Na Spartě se pochlubili novým partnerem pro MOL Cup i evropské poháry

Na Spartě se pochlubili novým partnerem pro MOL Cup i evropské poháry

Sparta se v posledních listopadových dnech pochlubila novým partnerstvím se společností T-Mobile, jejíž logo budou nosit letenští hráči na hrudi v rámci pohárových duelů a to jak v MOL Cupu, tak v soutěžích pořádaných UEFA.

"T-Mobile byl už v minulosti silným partnerem Sparty, v tuto chvíli se však stává jedním z těch nejdůležitějších," pronesl na webu sparta.cz nový generální ředitel slavného "S" František Čupr.

"Přeji si, abychom v těchto dresech byli úspěšní v domácím poháru a v budoucnu i v soutěžích UEFA. Jedná se o dlouhodobou spolupráci, která je pro klub z ekonomického hlediska velice významná," doplnil funkcionář.

Protože Sparta neobsazuje jinou pozici, než na hrudi, T-Mobile bude jediným "partnerským sdělením" v domácích i venkovních sadách dresů. Pokud jde o Fortuna:ligu, Stanciu, Kanga, Nita a spol. budou i nadále navlékat trikoty s logem SazkaBet.

Premiéra s novým partnerem z telekomunikačního světa však čeká Spartu již ve středu v rámci pohárového výjezdu na půdu Opavy. Pakliže by však aktuálně třetí tým ligy vypadl ve Slezsku již v osmifinálové fázi, šlo by o jeden jediný zápas na dlouhé měsíce...