Které perspektivní eso Lyonu si vede v evidenci Barcelona?

Které perspektivní eso Lyonu si vede v evidenci Barcelona?

Olympique Lyon docela šlape, o čemž svědčí jak statistika, že z posledních patnácti soutěžních duelů odešel poražen pouze jednou, tak lichotivá remíza s Manchesterem City či současné druhé místo v Ligue 1.

V trikotu sedminásobného šampiona Francie září i jednadvacetiletý záložník Tanguy NDombélé Alvaro, jenž už patří i do širšího národního kádru Didiera Deschampse.

Dobré výkony bývalého borce Guingampu či Amiens, který má k tomuto datu na svém kontě 49 prvoligových startů, neunikly ani pozorovatelům úřadujícího španělského šampiona, který sídlí na katalánském Camp Nou.

Jak zaznělo v listu Diario Sport, Barcelona už vyslala skauta na duel Ligy mistrů s Citizens, jenž perspektivního svěřence trenéra Génésia viděl v akci kompletních devadesát minut.

Kolega Fekira, Mendyho či Depaye má být na seznamu vylédnutých posil číslem tři. Barca by se pro jeho podpis vydala v případě, že by jí nevyšla snaha o třiadvacetiletého Adriena Rabiota z Paris Saint-Germain a o dva roky mladšího Frenkieho de Jonga z Ajaxu Amsterdam.