PSG si doma poradilo s Liverpoolem, Barcelona nezaváhala na půdě PSV

Středeční večer nabídl další porci ostře sledovaných duelů evropských gigantů. Hned zkraje dokázalo Atlétiko Madrid uhájit domácí půdu před Monakem. Skóre otevřel již ve druhé minutě Koke a ještě v první půli upravil na konečných 2:0 Griezmann. Dortmund nepotvrdil svou střeleckou formu a nakonec bral bod za bezbrankovou remízu.

Neapol si pod Vesuvem vyšlápla na CZ Bělehrad. Jednu trefu si připsal Hamšík a dvě přidal Mertens. PSG potřebovalo nutně vyhrát s Liverpoolem, což se díky Bernatovi a Neymarovi podařilo. Za hosty snižoval jen z penalty Milner. Barcelona ve druhé půli pokořila PSV zásluhou Messiho a Piquého. Nizozemský celek snížil v závěru brankou De Jonga. Tottenham zvítězil s Interem díky jediné brance, kterou obstaral Eriksen.

Atlético Madrid - Monaco 2:0 (2. Koke, 24. Griezmann)
Lokomotiv Moskva - Galatasaray 2:0 (43. vlastní Donk, 54. Ignatjev)
Dortmund - Bruggy 0:0
FC Porto - Schalke 3:1 (52. Militao, 55. Corona, 90+4. Marega - 89. Bentaleb z penalty)
Neapol - CZ Bělehrad 3:1 (11. Hamšík, 33. a 52. Mertens - 57. El Fardou Ben)
PSG - Liverpool 2:1 (13. Bernat, 37. Neymar - 45. Milner z penalty)
PSV Eindhoven - Barcelona 1:2 (83. De Jong - 61. Messi, 70. Piqué)
Tottenham - Inter 1:0 (80. Eriksen)