Přesun z Realu do Barcelony? Španělský reprezentant by přicházel v úvahu

Přesun z Realu do Barcelony? Španělský reprezentant by přicházel v úvahu

Přesun na trase mezi stadiony Santiaga Bernabéua a Nou Campem? To není úplně běžné… Přesto se mezi Realem Madrid a Barcelonou čas od času nějaký transfer uskuteční. V minulosti šlo například o Luise Figa. Nyní by mohl mezi rivaly přestoupit další záložník.

Řeč je o Iscovi, který v poslední době nedostává v Realu tolik prostoru, kolik by si představoval a znovu uvažuje o odchodu. Jako o možné posile pro Barcelonu ho zmínila legenda Blaugranas Sergi Barjuan.

Šestadvacetiletý ofenzivní středopolař nepatří mezi vyvolené nového kouče Realu Santiaga Solariho, což nelibě nese. Pod argentinským koučem se dokonce ještě nepodíval na trávník. To mu značně komplikuje situaci ve španělské reprezentaci, kde je obrovská konkurence a jakmile přestane někdo hrát, hned ho nahradí někdo jiný.

„Z pohledu Barcelony jde o hráče, který by mohl klub zajímat, protože je velmi šikovný a dokáže si vyhovět se spoluhráči. Nevím proč v Realu nehraje. Ale výběr sestavy je věcí trenéra a ten rozhodl takto. Sezona je dlouhá, tak uvidíme, kolik dostane prostoru,“ řekl Barjuan.

Isco působí v Madridu od roku 2013 a za tu dobu odehrál přes 250 utkání. Pomohl k jednomu mistrovskému titulu a čtyřem primátům v Lize mistrů. Třikrát navíc slavil úspěch na MS klubů.