Ordoš: Sám za sebe jsem zklamaný, čekal jsem od sebe více. Můžu poděkovat trenérovi, že mě podržel

Pětatřicetiletý ofenzivní veterán Michal Ordoš se vrátil do českého prostředí z nižší rakouské soutěže a měl být oporou druholigového Znojma.

Ordoš: Sám za sebe jsem zklamaný, čekal jsem od sebe více. Můžu poděkovat trenérovi, že mě podržel

Vše nasvědčovalo, že tomu tak bude. V generálce na FNL zazářil hattrickem a gólově se prosadil také v prvním kole. Hned poté se však zranil a po uzdravení již až do konce podzimní části střelecky mlčel...

Znojemského prezidenta Jiřího Tunku to zklamalo a sám se sebou je nespokojený také někdejší útočník Sigmy. "Sám za sebe jsem zklamaný, čekal jsem od sebe více. Nechci se na to vymlouvat, ale zranění po prvním kole, po kterém jsem chyběl asi pět týdnů, mě samotného překvapilo, jakou zanechalo stopu. Trvalo mi strašně dlouho, než jsem se do toho zpátky dostal. Konzultoval jsem to se staršími kluky a říkali „Co čekáš? Je Ti pětatřicet, ne dvacet“. Některé zápasy doma jsem odehrál hodně špatně. Dnes již vím, že je to také tím, že jsem neměl dost natrénováno, síla prostě nebyla. Můžu poděkovat trenérovi, že mě podržel," uvedl na stránkách 1scznojmo.cz svěřenec kouče Leoše Kalvody, jehož budoucnost na jihu Moravy se zdá být nejistá.

To Ordoš by vzhledem k platné smlouvě pokračovat měl, nicméně se od něj bude čekat mnohem více. "S panem Tunkou jsme se dohodli na prodloužení smlouvy, tak jak bylo avizované. Smlouvu tedy mám do příští zimy. A co do jara? Pokračovat v tom, co jsme předváděli venku, a zlepšit to, co jsme dodrbali doma," pokračoval velezkušený ofenzivní borec, jehož slova vyšla na 1scznojmo.cz.

Odvetná část začíná pro třinácté Znojmo druhého března těžkým výjezdem na půdu Vysočiny Jihlava, která je po polovině soutěže druhá a bude mít postupové ambice.