Slavia s Boleslaví, Sparta s Teplicemi, Plzeň ve Zlíně, Chelsea - Manchester City, United - Arsenal!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 4. do 10. prosince? Redakce eFotbal.cz doporučuje například vyhlášení ankety Zlatý míč 2018, Slavii s Mladou Boleslaví, Spartu s Teplicemi, Plzeň ve Zlíně a v neposlední řadě také ostrovní šlágry mezi Chelsea a Manchesterem City, respektive Manchesterem United a Arsenalem.

Slavia s Boleslaví, Sparta s Teplicemi, Plzeň ve Zlíně, Chelsea - Manchester City, United - Arsenal!

 

 ÚTERÝ 4. PROSINCE 2018

11.05: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy ze 17. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

14.00: TIKA-TAKA 17 (reportáže a témata 17. kola české Fortuna:ligy) – O2

TV Fotbal. O2 TV Sport v 17.00 hodin.

15.00: Benevento Calcio– AS Cittadella (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 2.30 hodin.

18.00: FC Boloňa – FC Crotone (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): SC Amiens – AS Monako (utkání 16. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

20.45: Sampdoria Janov – SPAL 2013 Ferrara (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Watford – Manchester City (utkání 15. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): HSC Montpellier – OSC Lille (utkání 16. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

22.20: Sestřih ze 14. kola anglické Premier League – ČT Sport.

 

STŘEDA 5. PROSINCE 2018

10.30: Evropská liga (magazín po 5. kole a před 6. kolem základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport.

15.00: Novara Calcio– AC Pisa 1909 (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 2.15 hodin.

18.55 (výkop 19.00): Olympique Lyon – FC StadeRennes (utkání 16. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Motherwell – Celtic Glasgow (utkání 16. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1, Digi Sport 2.

20.45: AC Chievo Verona – Cagliari Calcio (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – FC Arsenal (utkání 15. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Racing Štrasburk Alsace – FC Paris-Saint Germain (utkání 16. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

22.45 (záznam, výkop 18.00): SassuoloCalcio – Catania (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

 

ČTVRTEK 6. PROSINCE 2018

18.00: FC Janov – VirtusEntella (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

20.45: FC Turín – FC Südtirol (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

22.15: InSportline Gól týdne (anketa o nejlepší gól 17. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

22.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 18. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

 

PÁTEK 7. PROSINCE 2018

11.00: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 18. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): Fastav Zlín – Viktoria Plzeň (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 2.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Hamburger SV – SC Paderborn 07 (utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.20: Sestřih z 15. kola anglické PremierLeague – ČT Sport.

20.25 (výkop 20.30): Juventus Turín – Inter Milán (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Werder Brémy – Fortuna Düsseldorf (utkání 14. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC West Bromwich Albion– FC Aston Villa (utkání 21. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): AS Monako – OGC Nice (utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

21.30:FC Porto – SC Portimonense (utkání 12. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

 

SOBOTA 8. PROSINCE 2018

9.25: Evropská liga (magazín po 5. kole a před 6. kolem základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport.

12.55 (výkop 13.00): Atlético Madrid – Deportivo Alavés(utkání 15. kola španělské La Ligy) –Digi Sport1. Digi Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

12.55 (výkop 13.00): SpVgg Greuther Fürth– FC ErzgebirgeAue(utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Heidenheim– MSV Duisburg (utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): AFC Bournemouth – FC Liverpool (utkání 16. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

13.30 (výkop 13.45): ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina (utkání 18. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenský Orange Sport.

14.50 (výkop 15.00): Baník Ostrava – Bohemians Praha 1905, Dukla Praha – 1. FK Příbram, Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): SSC Neapol – FrosinoneCalcio(utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.Digi Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – 1. FC Norimberk (utkání 14. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): FC Schalke 04 – Borussia Dortmund (utkání 14. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

15.35 (výkop 15.45): FC Spartak Trnava – AS Trenčín (utkání 18. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2/Dvojka.

15.55 (výkop 16.00): FC Arsenal – AFC Huddersfield Town (utkání 16. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

15.55 (výkop 16.00): FC Paris Saint-Germain – HSC Montpellier (utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

16.00: FC Birmingham City – FC Bristol City (utkání 21. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

16.30 (výkop 17.00): Slavia Praha – FK Mladá Boleslav (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport. O2 TV Fotbal v 16.55 hodin.

17.00: AdmiraWackerMödling – FC Red Bull Salcburk (utkání 17. kola rakouské Tipicobundeligy) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 20.30 hodin.

17.55 (výkop 18.00): CagliariCalcio– AS Řím (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Chelsea – Manchester City (utkání 16. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): Hertha BSC Berlín – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 14. kola německé bundesligy) – Digi Sport1.

18.25 (výkop 18.30): FC Villarreal – Celta Vigo(utkání 15. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

18.30: PEC Zwolle – Ajax Amsterdam (utkání 15. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

19.55 (výkop 20.00): FC Stade Rennes– FCO Dijon (utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Lazio Řím – Sampdoria Janov (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Espanyol Barcelona – FC Barcelona (utkání 15. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Leicester City – Tottenham Hotspur (utkání 16. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

21.30: VitóriaSetúbal – Benfica Lisabon (utkání 12. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.40 (záznam, výkop 16.00): Manchester United – FC Fulham (utkání 16. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

2.00: Atalanta United – Portland Timbers (finálové utkání play off americké MLS) – Eurosport 2.

 

NEDĚLE 9. PROSINCE 2018

12.25 (výkop 12.30): Sassuolo Calcio– ACF Fiorentina (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): SD Eibar – UD Levante (utkání 15. kola španělské La Ligy) –Digi Sport 2.

14.25 (výkop 14.30): FC Dundee – FC Glasgow Rangers (utkání 17. kola skotské Premiership) – Digi Sport 4.Digi Sport 3 záznam ve 20.45 hodin.

14.30: FC Emmen – Feyenoord Rotterdam (utkání 15. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.50 (výkop 15.00): MFK Karviná – FK Jablonec (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): UdineseCalcio– Atalanta Bergamo (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

14.55 (výkop 15.00): Racing Štrasburk Alsace– SM Caen(utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): 1. FSV Mainz/Mohuč 05– Hannover 96 (utkání 14. kola německé bundesligy) – Digi Sport1, Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 22.40 hodin.

16.10 (výkop 16.15): SD Huesca – Real Madrid (utkání 15. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

16.30 (výkop 17.00): Sparta Praha –FK Teplice (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal v 16.55 hodin.

16.55 (výkop 17.00): OSC Lille – Stade Remeš (utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

16.55 (výkop 17.00): FC Newcastle United – FC Wolverhampton Wanderers(utkání 16. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.05 hodin.

17.00: Rapid Vídeň – SK Sturm Graz/Štýrský Hradec (utkání 17. kola rakouské Tipicobundeligy) – Arena Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Borussia Mönchengladbach–VfB Stuttgart (utkání 14. kola německé bundesligy) –Digi Sport1.

17.55 (výkop 18.00): FC Janov – SPAL 2013 Ferrara (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): Real Sociedad San Sebastián – Real Valladolid (utkání 15. kola španělské La Ligy) –Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): AC Milán – FC Turín (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Real Betis Sevilla – Rayo Vallecano (utkání 15. kola španělské La Ligy) –Digi Sport 2.

21.00: Sporting CP Lisabon – CD Avés (utkání 12. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

21.45: Dohráno (souhrnné zpravodajství z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

 

PONDĚLÍ 10. PROSINCE 2018

11.05: Dohráno (souhrnné zpravodajství z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.45 (výkop 18.00): Slovan Liberec – Slezský FC Opava (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: TIKA-TAKA 18 (reportáže a témata 18. kola české Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): VfL Bochum – FC St. Pauli (utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Everton – FC Watford (utkání 16. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55(výkop 21.00): Athletic Bilbao – FC Girona(utkání 15. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

22.30: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v úterý v 8.30 hodin.