Nejlepší střelec Klokanů se vrátí brzy, u Schumachera to ale bylo na ho*no a pro toho podzim skončil...

Dvacetiletý německý obránce Till Schumacher odehrál po svém přestupu z Jihlavy do Bohemians 1905 devět prvoligových zápasů a ve všech figuroval v základní sestavě. Do toho posledního s Duklou už však nezasáhl proč?

Nejlepší střelec Klokanů se vrátí brzy, u Schumachera to ale bylo na ho*no a pro toho podzim skončil...

Exdortmundský zadák má totiž trable s kotníkem a do dění by se měl zapojit až v jarní části sezony. "Nastupoval dva měsíce nedoléčený s prášky. No prostě na hovno... Odcestuje do Německa a pravděpodobně se to bude řešit operací," uvedl kouč Klokanů. Martin Hašek.

Ten do pražského derby (0:0) v Ďolíčku nepostavil ani nejlepšího střelce Bohemians Abdulla Yusufa, který dosud přetavil deset pobytů mezi jedenácti vyvolenými v pět branek. Reprezentant Bahrajnu vše sledoval pouze z vršovické tribuny...

I u něj se jednalo o drobné zranění. Kvůli namoženému svalu toho totiž v týdnu příliš nenatrénoval. "Vrátil se z reprezentace a už po minulém zápase s Příbramí jsem ho hodnotil, že byl zapíchlej jako vidle. I když jsem to čekal. Tři dny před utkáním nedokončil trénink, to byl jediný trénink, kdy byl s námi. V sobotu to chtěl zkusit, ale řekl jsem mu, aby šel na tribunu a doléčil se. Třikrát odjel na reprezentaci a dvakrát, když se vrátil dva dny před zápasem, hrál špatně, a ještě se zranil. Jednou se z ní vrátil o týden dřív, protože hrál jen jeden zápas a trenér Soukup nám ho uvolnil. A na tehdejší zápas s Plzní se pak připravil velmi dobře a byl opravdu platný. Chceme ho prostě příště fakt zdravého," pokračoval bývalý stratég Vlašimi, Sparty či Pardubic, který doplnil, že by ho rád viděl v tréninkovém procesu již v úterý 4. prosince.

Sobotní vystoupení v Ostravě už by tak největší hrozba pražskéh týmu vynechat neměla...