Po Ramseym pokukuje Juventus i Bayern. O hvězdu Arsenalu už však začal usilovat Real

Po Ramseym pokukuje Juventus i Bayern. O hvězdu Arsenalu už však začal usilovat Real

Jak zaznělo na serveru mirror.co.uk, dlouholetý velšský reprezentant Aaron Ramsey by mohl velmi brzy vyměnit Arsenal Londýn za Real Madrid.

Jedna z hvězd posledního Eura 2016 má s Kanonýry kontrakt už jen do června 2019 a na Emirates Stadium už by novou smlouvu podepsat neměl, což znamená, že se o něm bude jednat již v lednu.

Protože funkcionáři Los Blancos preferují v posledních letech spíše střídmé a rozumné nákupy, před těmi monstrózními za přemrštěné sumy, do dotyčné filozofie by mohl zapadnout i příchod sedmadvacetiletého středopolaře.

Současný klubový kolega Lacazetteho, Aubameyanga, Čecha, Welbecka a spol. by se navíc hodil do koncepce také novému madridskému stratégovi Santiago Solarimu.

Důvod? Třiatřicetiletý Luka Modrič už má svůj věk a nemůže odehrát úplně vše a Toni Kroos a Isco se zase potýkají s častými zraněními.

První krok k získání kreativního záložníka, který v této sezoně Premier League naskočil do všech čtrnácti klání Gunners, už měl být učiněn a pokud by k přestupu došlo, reálný už je hned úvod roku 2019.

Pakliže by se tak stalo a bývalý hráč Cardiffu a Nottinghamu se skutečně vydal vstříc LaLize, zástupci Juventusu či Bayernu by smutnili, neboť o něm uvažují až v souvislosti s létem a statusem volného hráče, který by do Turína nebo Mnichova mohl dorazit zadarmo.