Po Ramseym pokukuje Juventus i Bayern. O hvězdu Arsenalu už však začal usilovat Real

Jak zaznělo na serveru mirror.co.uk, dlouholetý velšský reprezentant Aaron Ramsey by mohl velmi brzy vyměnit Arsenal Londýn za Real Madrid.

Po Ramseym pokukuje Juventus i Bayern. O hvězdu Arsenalu už však začal usilovat Real

Jedna z hvězd posledního Eura 2016 má s Kanonýry kontrakt už jen do června 2019 a na Emirates Stadium už by novou smlouvu podepsat neměl, což znamená, že se o něm bude jednat již v lednu.

Protože funkcionáři Los Blancos preferují v posledních letech spíše střídmé a rozumné nákupy, před těmi monstrózními za přemrštěné sumy, do dotyčné filozofie by mohl zapadnout i příchod sedmadvacetiletého středopolaře.

Současný klubový kolega Lacazetteho, Aubameyanga, Čecha, Welbecka a spol. by se navíc hodil do koncepce také novému madridskému stratégovi Santiago Solarimu.

Důvod? Třiatřicetiletý Luka Modrič už má svůj věk a nemůže odehrát úplně vše a Toni Kroos a Isco se zase potýkají s častými zraněními.

První krok k získání kreativního záložníka, který v této sezoně Premier League naskočil do všech čtrnácti klání Gunners, už měl být učiněn a pokud by k přestupu došlo, reálný už je hned úvod roku 2019.

Pakliže by se tak stalo a bývalý hráč Cardiffu a Nottinghamu se skutečně vydal vstříc LaLize, zástupci Juventusu či Bayernu by smutnili, neboť o něm uvažují až v souvislosti s létem a statusem volného hráče, který by do Turína nebo Mnichova mohl dorazit zadarmo.