Tlustý Isco, virus Pogba a naštvaný Mourinho aneb Zajímavé postřehy uplynulého týdne

Říká se, že v životě nemůžete nikdy vědět, co vás přesně čeká, a totéž platí i ve sportu. Dva jindy slavní hráči, kteří mají být jedněmi z neodmyslitelných opor týmu, upadají v očích svých manažerů v zapomnění.

Tlustý Isco, virus Pogba a naštvaný Mourinho aneb Zajímavé postřehy uplynulého týdne

Když Manchester United remizoval na půdě Southamptonu 2:2, čímž potřetí za sebou v lize nevyhrál a pozice první příčky v tabulce je mu podstatně dále než ta naprosto poslední, stěžoval si kouč Rudých ďáblů na jakýsi virus v kabině.

Jak už sami tušíme, jednalo se o přístup Paula Pogby nejenom k samotnému utkání, v němž se bojovníci ze severu Anglie opět moc nepředvedli, ale také k celé situaci, ve které se momentálně družina Josého Mourinha nachází.

„Však ty vůbec nehraješ! Nerespektuješ jak své spoluhráče, tak ani fanoušky. Zabíjíš jen sebevědomí lidí kolem sebe. Jsi jako osoba s horečkou. Jako silný virus, který chce nakazit všechny, co s ním sedí v místnosti,“ tlumočil deník Telegraph manažerova slova.

Závěr k této povídce si jistě udělá každý sám, nicméně jenom u jednoho z hráčů to nekončí. Zaměříme-li se třeba na situaci v Realu Madrid, dostaneme se k podobnému problému. Tentokrát se to týká španělského záložníka Isca.

Když se onen zmíněný hráč začal čím dál méně objevovat na hřišti, spekulovalo se, že kromě nového trenéra má také problémy se svou váhou. Nejedná se ovšem o žádnou novinku, tentýž problém byl řešen již v jeho předchozím působišti, kde si vysloužil přezdívku „tlouštík“.

Iscovi to tedy nakonec nedalo a vyfotil své obnažené tělo, které vyvěsil na instagramu, a fanoušků se zeptal, zdali si o něm upřímně myslí, že je tlustý. Toto rýpnutí směrem k vedení na sebe nenechalo dlouho čekat, díky čemuž mohou být jeho dny v Realu sečteny.