Tři vlajkové lodě, které by Mourinho brzy rád viděl ve své flotile

Manchester United nezažívá vydařenou první polovinu nové sezóny a je zřejmé, že se ani Old Trafford v létě nevyhne posilování stávajícího kádru. Podle posledních zpráv by rád portugalský kouč José Mourinho investoval nemalý peníz do nových akvizic, ale není zřejmé, že na všech vytipovaných adresách bude vyslyšen. O čem se tedy šušká v táboře Rudých ďáblů?

Tři vlajkové lodě, které by Mourinho  brzy rád viděl ve své flotile

Mourinho se v lednu opět pokusí nalákat brazilského obránce Alexe Sandra na Old Trafford. Hned několik zdrojů na Ostrovech uvádí, že anglický gigant bude cílit především na platové ohodnocení, na které si zkušený bek stěžuje. V současné době pobírá v Turíně 8 milionů eur za sezónu a Rudí ďáblové mu nabízí o dva miliony více.

Dalším obráncem, kterého by rád Mourinho získal, je sedmadvacetiletý francouzský reprezentant Kalidou Koulibaly. Hvězdná tvář italské Neapole je ostře sledována hned celou řadou zájemců a pod Vesuvem si jsou moc dobře vědomi jeho cenovky. Podle posledních zpráv vedení klubu z Apeninského poloostrova odmítlo i lukrativní nabídku ve výši 91 milionů liber. Nabídne Mourinho ještě více?

Před několika týdny se objevila spekulace, že se o Paula Pogbu zajímá Inter Milán. Opačným směrem byl ochotný poslat Perišiče a Šriniara. O oba hráče má Manchester United zájem, prvně jmenovaného vábí do svých řad již téměř dva roky. Také v lednu na něj hodlá zacílit, ale nebude sám. Hráč se smlouvou na San Siro až do roku 2022 je monitorován také Atlétikem Madrid a Bayernem Mnichov.