Isco čeká na lednovou nabídku od Citizens. Když se ji nedočká, prý mu to nevadí. Proč?

Šestadvacetiletý španělský záložník Isco vzdoruje příkazům svého trenéra. Tato informace není nikterak nová a všeobecně je známo, že Solari a je s ním na ostré nože. Stále více se spekuluje o tom, že San Bernebau opustí, především proto, že o něj má eminentní zájem Manchester City.

Isco čeká na lednovou nabídku od Citizens. Když se ji nedočká, prý mu to nevadí. Proč?

Isco již několikrát dal velmi hlasitě najevo nesouhlas se strategií Solariho a vzdoroval na pár trénincích. Díky svému ostrému jazyku se objevil již několikrát na tribunách a kouč mu dal najevo, že s ním nepočítá v základní sestavě, dokud se neumoudří. Dvě horké hlavy spolu bojují a jisté je, že trenér má v této válce nervů navrch.

V sedmi zápasech pod novým trenérem se Isco ani jednou neobjevil v základní sestavě. Hráče to samozřejmě frustruje, neboť se domnívá, že by hrát měl. Nejjednodušší variantou je jeho prodej, což se vedení Bílého baletu zatím příliš nezamlouvá, přestože o nabídky by neměl mít nouze. Jeho jméno bylo již dříve spojováno s londýnskou Chelsea, nyní je největším aspirantem na jeho zisk Manchester City.

Samotný hráč údajně již požádal o možnost odejít v lednu z Madridu pro neshody s trenérem. Španělské listy dokonce přišly se zprávou, že jednomu hráči v kabině prozradil, že už se nemůže dočkat lednového přestupového okna. Přesun na Etihad Stadium by bral všemi deseti, ale pokud by uvolněn nebyl, tak prý hlavu do písku nestrčí. Podle dalších zpráv je údajně přesvědčen, že v létě bude Real stejně opět měnit trenéra a věří, že ten další by mu šanci dal.