Nejlepší střelec české ligy prý ještě na ruský národní tým nestačí...

Ruská média v posledních týdnech spekulovalo, zda by nestálo za to vyzkoušet v reprezentaci také boleslavského snajpra Nikolaje Komličenka, jenž vede střeleckou tabulku české nejvyšší soutěže s patnácti přesnými zásahy.

Nejlepší střelec české ligy prý ještě na ruský národní tým nestačí...

Nebylo by to možná až tak velké překvapení, neboť odchovanec Krasnodaru s minulostí ve Slovanu Liberec už sbornou reprezentoval v mládežnických kategoriích.

Hlavní trenér ruského nároďáku Stanislav Čerčesov, jenž mimochodem hájil tři tyče své země na Euru 96 a zachytal si i proti Česku, však zatím o povolání svěřence kouče Webere neuvažuje...

"Víme o Komličenkovi, sledujeme jeho zápasy," pronesl webem eurofotbal.cz citovaný pětapadesátiletý odborník, jenž se ve své hráčské kariéře zjevil ve Spartaku Moskva, Tirolu Innsbruck či Dynamu Drážďany.

Čerčesov se v současnosti spoléhá na čtyřlístek Artjom Dzjuba, Fjodor Smolov, Dmitrij Poloz a Fjodor Čalov, který momentálně s devíti brankami vévodí střelecké tabulce v ruské Premier League.

"Jsou tady však také jiní hráči, kteří se ukazují ještě lépe. Aktuálně si myslím, že není na reprezentaci připravený," doplnil na webu eurofotbal.cz kormidelník, který před usednutím na lavičku Ruska, k čemuž došlo v roce 2016, trénoval Legii Varšava nebo Dynamo Moskva.