Trenér Juventusu nesouhlasí s triumfem Modriče. Cítí, že měl zvítězit někdo jiný...

Respektovaný šéf lavičky na turínském Juventus Stadium Massimiliano Allegri nesouhlasí s tím, že Zlatý míč přebral chorvatský špílmachr Luka Modrič.

Trenér Juventusu nesouhlasí s triumfem Modriče. Cítí, že měl zvítězit někdo jiný...

Bývalý stratég AC Milán vnitřně cítí, že vítězem za rok 2018 se měl stát jeho nový svěřenec v Juve Cristiano Ronaldo, jenž v prestižní anketě triumfoval v letech 2016 i 2017.

V nejnovějším vydání se však musel sklonit před svým bývalým spoluhráčem ze San Bernabéua, který dotáhl Chorvatsko až do finále světového šampionátu...

"Myslím si, že Ballon d´Or si zasloužil vyhrát Cristiano Ronaldo. Hlavně z ato, co udělal pro Real Madrid a jeho triumf v Lize mistrů. Na světovém šampionátu se s Portugalskem sice nedostal dál, než do osmifinále, ale i tak si toto vyznamenání zasloužil," pronesl nadřízený Dybaly, Mandžukiče, Cuadrada a spol.

Allegri je ale přesvědčen o tom, že stříbrná pozice třiatřicetiletého CR7 motivuje do dalšího roku a že si na šestý Zlatý míč sáhne příště. "Podle mě to pro něj bude motivace, aby byla tato sezona ještě lepší, než ta minulá a mohl aspirovat na cenu jako hráč Juventusu," doplnil jednapadesátiletý rodák z Livorna, jenž sbírá na Apeninském poloostrově titul za titulem.

V minulosti ovládlo Zlatý míče hned 6 hráčů Staré dámy. Tím posledním byl před patnácti lety Pavel Nedvěd.