Má se Dúbravka bát? Benítez údajně opět klepe na madridské dveře a chce trojnásobného vítěze Ligy mistrů

Ačkoliv má devětadvacetiletý exsparťan Martin Dúbravka v St. James Parku solidní statistická čísla a v Newcastlu si udržuje post jasné jedničky před trojicí Woodman, Elliot a Darlow, italské CalcioMercato spekuluje o nové brankářské posile...

Má se Dúbravka bát? Benítez údajně opět klepe na madridské dveře a chce trojnásobného vítěze Ligy mistrů

Tou by se podle onoho specializovaného serveru mohl stát dvaatřicetiletý gólman Kiko Casilla, jenž patří Realu Madrid, kde má smlouvu už jen do června 2019.

Straky by se mohly pokusit podepsat trojnásobného šampiona Ligy mistrů právě od léta, případně by ho mohly za sníženou cenu vykoupit už v nejbližším přestupovém období, čili v lednu.

Bývalého strážce svatyně Cádizu a Espanyolu Barcelona přivedl na San Bernabéu za 6 milionů eur právě současný manažer United Rafael Benítez, který ho velmi dobře zná.

Bvalého španělského reprezentanta, jenž je v Bílém baletu až brankářem číslo 3 za Courtoisem a Navasem, totiž lákal také po svém příchodu na ostrovy, nicméně po neúspěšných jednáních nakonec ukázal právě na někdejšího hráče Liberce, Sparty, Esbjergu či Žiliny, jenž zatím v aktuálním dějství Premier League nevynechal ani minutu a během 14 duelů vychytal čtyři čistá konta.