Měl sedět v lóži s Messim, návrat do Madridu však Ronaldo slušně odmítl. Důvod?

Měl sedět v lóži s Messim, návrat do Madridu však Ronaldo slušně odmítl. Důvod?

Cristiano Ronaldo nakonec osobně nenavštíví odvetný atraktivní zápas finále Poháru osvoboditelů mezi Bokou Juniors a River Plate, který se odehraje 9. prosince na madridském San Bernabéu.

Španělský list AS přitom původně avizoval, že třiatřicetiletý Portugalec s dlouhou minulostí v Bílém baletu se bude jihoamerického šlágru účastnit jako divák a bude ve společné VIP lóži sedět s odvěkým rivalem Lionelem Messim z Barcelony.

Současná hvězda Juventusu, která se k tomuto datu v Serii A prosadila desetkrát, však nakonec svou účast odmítla a zdůvodnila to přetrvávající napjatou situací, kterou ještě po jeho odchodu z Realu Madrid neutichla.

CR7 měl pozvání Španělské královské fotbalové federace slušně odmítnout. "Jeho rány se po odchodu z LaLigy stále nezahojily. Po přestupu do Turína jsou jeho vztahy s Realem pořád nalomené," pronesli představitelé RFEF, jejichž slova citoval portál sme.sk.

Klubový spoluhráč Busquetse, Piquého, Suáreze a spol. na madridském setkání dvou gigantů z jeho rodné země ovšem chybět nebude.