Ibrahimovič by měl být velmi brzy představen fanouškům na San Siru. V Itálii již hovoří o hotové věci

Ibrahimovič by měl být velmi brzy představen fanouškům na San Siru. V Itálii již hovoří o hotové věci

V posledních týdnech je okolo bývalého švédského reprezentačního útočníka Zlatana Ibrahimoviče rušno. Vše nasvědčuje tomu, že se vrátí do Evropy. Přestože si za velkou louží v barvách LA Galaxy získal srdce fanoušků svými fantastickými trefami, již za pár dní by měl být představen veřejnosti jako nová tvář milánského AC.

Tuto adresu Ibrahimovič moc dobře zná, neboť v barvách Rossoneri již dříve řádil. Pokud se tak stane, ukončí předčasně své angažmá v MLS, které mělo podle původního podpisu kontraktu končit až v prosinci roku 2019. V Itálii mají tuto zprávu již za hotovou věc a očekávají návrat ztraceného syna, který strávil v Serii A několik úspěšných let.

Podle informací Goal.com jednání výrazně pokročila a přestup by měl být zpečetěn již v následujících dnech. Švédský útočník v Evropě naposledy působil na Old Trafford, ale skvělou vizitku má i ze svého angažmá v PSG. Milánské AC si od jeho příchodu slibuje nejen důležité branky, ale i skvělou reklamu pro klub. Očekává se také, že se prodá celá řada suvenýrů s jeho jménem.

Ibrahimovič se v MLS tedy zřejmě dlouze neohřeje. Do LA Galaxy zamířil jako volný hráč v březnu tohoto roku, ale ihned zanechal výraznou stopu a získal si obdiv tamních fanoušků. V AC Milán by mohl hostovat do konce sezóny, a poté by byla uplatněna opce na další rok. Možností je také další spolupráce po ukončení hráčské kariéry.