Ibrahimovič by měl být velmi brzy představen fanouškům na San Siru. V Itálii již hovoří o hotové věci

V posledních týdnech je okolo bývalého švédského reprezentačního útočníka Zlatana Ibrahimoviče rušno. Vše nasvědčuje tomu, že se vrátí do Evropy. Přestože si za velkou louží v barvách LA Galaxy získal srdce fanoušků svými fantastickými trefami, již za pár dní by měl být představen veřejnosti jako nová tvář milánského AC.

Ibrahimovič by měl být velmi brzy představen fanouškům na San Siru. V Itálii již hovoří o hotové věci

Tuto adresu Ibrahimovič moc dobře zná, neboť v barvách Rossoneri již dříve řádil. Pokud se tak stane, ukončí předčasně své angažmá v MLS, které mělo podle původního podpisu kontraktu končit až v prosinci roku 2019. V Itálii mají tuto zprávu již za hotovou věc a očekávají návrat ztraceného syna, který strávil v Serii A několik úspěšných let.

Podle informací Goal.com jednání výrazně pokročila a přestup by měl být zpečetěn již v následujících dnech. Švédský útočník v Evropě naposledy působil na Old Trafford, ale skvělou vizitku má i ze svého angažmá v PSG. Milánské AC si od jeho příchodu slibuje nejen důležité branky, ale i skvělou reklamu pro klub. Očekává se také, že se prodá celá řada suvenýrů s jeho jménem.

Ibrahimovič se v MLS tedy zřejmě dlouze neohřeje. Do LA Galaxy zamířil jako volný hráč v březnu tohoto roku, ale ihned zanechal výraznou stopu a získal si obdiv tamních fanoušků. V AC Milán by mohl hostovat do konce sezóny, a poté by byla uplatněna opce na další rok. Možností je také další spolupráce po ukončení hráčské kariéry.