Barcelona už se smířila, že Suárez Camp Nou opustí. Náhrada by mohla být odlovena v Turíně

Barcelona už se smířila, že Suárez Camp Nou opustí. Náhrada by mohla být odlovena v Turíně

Katalánský gigant již pomalu počítá s faktem, že Denis Suárez opustí v lednu Camp Nou. Podle informací listu Calcio Mercato se již Barcelona začíná rozhlížet v Turíně, kde by ráda získala adekvátní náhradu. Vedení klubu tak dalo najevo, že nehodlá čekat, až jak celá sága kolem čtyřiadvacetiletého španělského legionáře vyvine.

Původně měl být na Camp Nou přiveden Rabiot z PSG, kterému v létě končí smlouva, ale tyto námluvy se začaly jevit jako problematické. O jeho služby usiluje dlouhodobě, ale v cestě stojí jeho agentka a matka zároveň. Ta chce s případného přestupu vytřískat co nejvíce, což se Barceloně samozřejmě příliš nezamlouvá a nechce se nechat vydírat.

Další varianta působí v současné době právě v Juventusu a taktéž nebude snadné ji ulovit. Je to i díky tomu, že Stará dáma nemůže v této sezóně počítat s Khedirou a Emre Canem. Bianconeri dali jasně najevo, že potřebují dostatečně široký kádr, aby mohli usilovat o triumf nejen v Serii A, ale také v Lize mistrů.

Předmětem zájmu je jednadvacetiletý uruguayský záložník Rodrigo Bentancur. Ten si v této sezóně již několikrát hlasitě řekl o místo v základní sestavě. Podle posledních zpráv z Itálie hodlá Barcelona za jeho odlov zaplatit 60 milionů eur, ale není jediná, kdo se o jeho služby zajímá. Jeho dostupnost prý v minulých dnech sondovalo v Turíně také Atlétiko Madrid.