Velký třesk ve Viktorii Žižkov: Kádr A týmu nejspíš opustí až polovina hráčů!

Přímo hororový podzim zažívá pražský celek ze Žižkova. Do zimní přestávky vstupuje pouze s deseti body, které získal v šestnácti ligových utkáních druhé nejvyšší tuzemské soutěže. Ani změna trenéra nenasměrovala kabinu k lepším zítřkům, proto čeká tým výrazná hráčská obměna.

Velký třesk ve Viktorii Žižkov: Kádr A týmu nejspíš opustí až polovina hráčů!

Žižkov se trápí. Kdysi prvoligový zástupce se krčí na dně tabulky FNL a zdá se, že je jasným aspirantem na sestup do nižší soutěže, což by bylo pro klub pohromou. Zimní příprava bude náročná, ale vedení klubu má jasný plán, jak během jarní části zvládnout záchranářskou misi. Současný trenér Miloš Sazima již spřádá plány, jak v lednu zachránit potápějící se loď.

Podle informací zveřejněných na klubových stránkách Viktorie by měla A tým opustit až polovina hráčů. Během celého prosince selektuje možné příchody, které by klub zachránili od sestupu. Klub již avizoval, že v brzkých dnech začne informovat o nových akvizicích, které obléknou dres tohoto pražského celku.

Vedení klubu již připravuje seznam přípravných utkání v zimním období a hodlá změřit síly se soupeři, kteří pomohou otestovat novou sestavu. Výrazně obměněný kádr bude mít podle vyjádření za úkol získat ztracené týmové sebevědomí, ale především udržet se v druhé nejvyšší soutěži. První trénink je naplánován na třetí lednový den.