Nespokojený Cavani by se mohl vrátit na staré známé místo...

Ostřílený Edinson Cavani se pyšní statusem nejlepšího kanonýra v historii Paris Saint-Germain a to přitom v Parku princů hraje teprve šestou sezonu.

Nespokojený Cavani by se mohl vrátit na staré známé místo...

Jak však zaznělo na serveru football-italia.net, jednatřicetiletý uruguayský reprezentant má být pod Eiffelovkou nespokojen a jeho odchod z hlavního města Francie se tak opět vydatně přetřásá.

Zatímco v minulosti byl bývalý hráč Palerma či Neapoli ve stínu Zlatana Ibrahimoviče, aktuálně se o něm mluví a píše méně, než o jeho mladších spoluhráčích Kylianu Mbappém a Neymarovi.

A to pomalu vystrkují růžky mladé ofenzivní pušky PSG - osmnáctiletý Weath i o rok starší Diaby. Oba už se prosadili i střelecky a právě oni by mohli být budoucností giganta z hlavního města.

Sám svěřenec Thomase Tuchela si však stále udržuje skvělá produktivní čísla - deset dosavadních startů v Ligue 1 totiž přetavil v deset přesných zásahů.

Z posledních dvou ligových duelů však čtyřnásobný šampion francouzské ligy nastoupil jen jednou, když proti Bordeaux odseděl celý duel pouze na lavičce náhradníků.

Také proto je jeho jméno spojováno s návratem do Serie A a do Neapole, kde se mu svého času mimořádně dařilo a ani by to nebyl příliš velký krok zpět. Také soubor kouče Carla Ancelottiho, který je v aktuálním ročníku Serie A na průběžné druhé pozici, se pohybuje v Champions League.