Bale za Ronaldem do Serie A? Nic není nemožného, navnadil hráčův agent

Bale za Ronaldem do Serie A? Nic není nemožného, navnadil hráčův agent

Byla doba, kdy si většina fanoušků Realu Madrid přála, aby vedení královského klubu prodalo křídelníka Garetha Balea a našlo si za něj adekvátní náhradu. Nyní by se jim toto přání mohlo splnit, avšak jestli už náhodou nezměnili názor…

Vše je odvozeno od výkonů waleského reprezentanta, jehož příchod do Realu z Tottenhamu se nesl jak na vlně emocí, tak i na vlně očekávání. Nicméně tato očekávání až na několik slibných okamžiků i za ta léta pokusů naplněna nebyla, což sám hráč pravidelně pociťoval nejen na trénincích, ale také při častých dotazech novinářů.

Chvíli to sice trvalo, ovšem nyní se toto téma doneslo i k jeho agentovi Jonathanu Barnettovi, který nám prozradil něco více. „Všichni víme, že od doby, co Gareth přišel do Madridu, jeho situace nebyla nikdy optimální. I přes to vše byl za tuto šanci vděčný a užíval si hraní po boku několika skvělých hráčů, jako je i Cristiano Ronaldo,“ svěřoval se.

V každém případě slavná portugalská značka řádí na Apeninském poloostrově a určitě nebude jediná, která tam bude vábena. „V momentě, co Ronaldo přešel do Serie A, se její popularita rapidně zvedla. Totéž platí i o zájmu ostatních klubů se Juventusu vyrovnat. Co se tedy budoucnosti týče, nic není nemožné a i Bale by tam mohl jednoho dne přestoupit,“ doplnil agent devětadvacetiletého hráče, který si nechal pro sebe, o jakých kandidátech se mluví.