Nový trenér Realu na dotaz, proč Isco nehraje: Mým úkolem je sestavit takový tým, který nás nezklame

Nový trenér Realu na dotaz, proč Isco nehraje: Mým úkolem je sestavit takový tým, který nás nezklame

V posledních dnech se dost nahlas mluví o tom, že je cosi shnilého mezi Iscem a jeho vztahem s novým lodivodem Santiagem Solarim, přičemž tuto domněnku podpořil i sám kouč.

„Fotbal je hra a jako taková má pravidla. Pokud se vám v ní daří, všichni vás oplývají, pokud se vám nedaří, všichni na vás plivou. Pro mě je tedy důležité, abychom předešli špatným výkonům a nedostali se do žádné výsledkové krize,“ odpovídal Solari na otázky novinářů.

Tímto tvrzením se i ohradil proti jednomu z jeho středopolařů. „Většina lidí se domnívá, že každé mužstvo má v kádru hráče, co se nedají posadit. Tak to ale určitě není. Mým úkolem je vždy sestavit takový tým, který nás na hřišti nezklame. Všichni musí vědět, že pokud nejsou vybráni, něco asi dělají špatně,“ prozradil.

Vzhledem k tomu, jak se celá situace vyvíjí, se zde objevuje velmi častá otázka, zdali Isco toto období nějak přechodí, jako tomu bylo podobně i v minulosti, nebo se zaměří na přestupové nabídky od svých zájemců. Tato možnost se pro současný okamžik jeví jako pravděpodobnější.

Vše by se mohlo změnit v případě, kdyby Solari u kormidla královského celku nevydržel a ještě před začátkem letního přestupového období převzal otěže někdo jiný. Jak nám totiž sám hráč naznačil, jeho budoucnost v rukách Santiaga sice jistá není, avšak nový trenér by mu tu příležitost opět dát mohl.