Obnoví Inter zájem o Modriče? Zkušenému záložníkovi by to nevadilo, ale…

Během léta, co Real Madrid opustil Cristiano Ronaldo, se mluvilo o dalším těžkém direktu, který mohl královský klub dostat. Inter totiž projevil zájem o Luku Modriče a tuto pozornost by měl v zimě obnovit.

Obnoví Inter zájem o Modriče? Zkušenému záložníkovi by to nevadilo, ale…

Mluví se o něm jako o nejlepším záložníkovi současné doby, což podpořil i výhrou Zlatého míče, když po deseti letech sesadil z trůnu Ronalda s Messiho, a proto by další evropští giganti rádi využili současné kolísavé formy Bílého baletu, aby talentovaného chorvatského reprezentanta přivedli do svých řad.

V největší shodě s jeho jménem se mluví o Interu Milán, jenž se tímto zájmem netajil a ani s financováním by problém mít neměl. Pokud by měl třiatřicetiletého hráče získat, musel by si sáhnout hluboko do kapsy.

Vedení Interu by si však ušetřilo práci, kdyby si poslechlo Modričova poslední slova. „Real mi dodává dostatek lásky i důvěry, kterou potřebuju, proto nevidím důvod, proč bych měl odcházet. Milán tedy může s nabídkou přijít, ale já ji odmítnu,“ nechal se slyšet.  

Jeho cíl pro zbytek kariéry je jasný. „Má rodina si život v Madridu užívá, podobně jako já si užívám své působení v klubu. Přál bych si, abych v něm mohl jednoho pověsit kopačky na hřebík,“ doplnil.