Mandžukič dostal signál, že může v Juventusu dožít. Má to ale jedno velké „ale“

Mandžukič dostal signál, že může v Juventusu dožít. Má to ale jedno velké „ale“

Chorvatský reprezentační útočník Mario Mandžukič se ve svých 32 letech může pomalu ohlížet za úspěchy. Jeho kariéra se již pomalu blíží ke konci, což si uvědomuje on i jeho současný zaměstnavatel Juventus. Italská média přinesla o víkendu zajímavé informace, že by mohl v Turíně herně dožít, pokud však sleví ze svých platových nároků.

V pátek byl v dalším ligovém duelu tohoto ročníku Serie A hrdinou v ostře sledovaném duelu s Interem, který hlavičkou rozhodl. Vedení není hluché k jeho chuti v týmu pokračovat, dokud to jen půjde, ale samotný hráč se bude muset údajně uskromnit. I ve svém věku stále patří mezi schopné střelce, což dokazuje osm přesných zásahů v této sezóně.

Vedení Staré dámy stále počítá s jeho službami. Mandžukič má na svém kontě nemalý počet důležitých branek a rozhodně je týmu prospěšný. Bianconeri se domnívají, že by na této adrese mohl ukončit svou kariéru. Někdejší tvář Bayernu nebo Atlétika působí v Turíně již od roku 2015 a smlouvu má platnou do roku 2020.

V té době bude Mandžukičovi již 34 let, ale možností je prodloužení ještě o další dva roky. Za tuto nabídku se však chorvatský legionář musí uskromnit a přijmout nižší platové ohodnoceni. Není to však tak drastický zásah do jeho peněženky, neboť současně pobírá okolo 3,5 milionů eur ročně a nový kontrakt by mu zajistil roční příjem 3 miliony eur.