Dělali jsme až komické věci, zlobí se Ščasný. Nedochází mi, co se stalo, říká teplický trenér

Dělali jsme až komické věci, zlobí se Ščasný. Nedochází mi, co se stalo, říká teplický trenér
OBSAHUJE OHLASY

Sparta zažívá velkou krizi. Kouč Zdeněk Ščasný po zápase s Teplicemi pro kamery O2 TV neskrýval zklamání, trenér Teplic Hejkal naopak dával najevo svou radost. Dva trenéři, mimochodem velcí kamarádi, měli pochopitelně zcela jiné pozápasové pocity.

Jako první dostal slovo šéf lavičky Teplic. "Pořád si neuvědomuji, co jsme dokázali," neskrýval Hejkal pozitivní emoce. "Hráli jsme disciplínovaně, byli jsme dobře připraveni, bránili jsme centry, podařilo se nám zastavovat Tetteha, měli jsme hodně přečíslení díky dominanci ve středu pole," vysvětluje si úspěch taktik vítězného týmu.

Bylo jasně vidět, že za bezbrankového stavu to byly právě Teplice, které chtěly více vyhrát. "Bod nic neřeší, na remízu se nehraje, musíme vyhrávat. Cítili jsme, že Sparta není ve formě, chtěli jsme vyhrát a vyšlo to," raduje se Hejkal. Zdeněk Ščasný, Hejkalův kamarád a dlouholetý spolupracovník, byl ovšem mnohem zklamanější.

Jeho Sparta po třetí za sebou nezvítězila, podruhé prohrála a na domácí Letné padla po 18 zápasech. "Prohráli jsme kvůli dvěma důvodům. Jednak jsme nehráli dobře a také jsme nevyužili naše šance," zdůvodnil Ščasný prohru svého týmu.

"Soupeř dal z první střely gól. Měli jsme malé sebevědomí, chtělo to v první půli vstřelit branku," pokračoval sparťanský kouč. "Dělali jsme až komické věci," stěžuje si. "Po prohře na Slovácku jsme nutně potřebovali vyhrát, to se ale bohužel nepodařilo. Musíme se vzpamatovat," je si vědom Ščasný, jehož jméno skandovali fanoušci v souvislosti s odvoláním. Jistě i změna trenéra bude v zimní přestávce pro Spartu velké téma.