Co Csaplár poradil nebojácnému dříči Antwimu, aby byl ještě lepším hráčem?

Dvaadvacetiletý ghanský křídelník Emmanuel Antwi se v poslední době zabydlel v základní sestavě momentálně desáté Příbrami a v letošní Fortuna:lize již odehrál 14 zápasů, v rámci nichž strávil na trávnících 961 minut čistého času.

Co Csaplár poradil nebojácnému dříči Antwimu, aby byl ještě lepším hráčem?

"Znamená to pro mě moc. Pro každého fotbalistu je sen pravidelně nastupovat a pomáhat týmu. Zejména když vím, kolik to stojí úsilí. Chci dál na sobě makat, abych hrál pořád," prohlásil na webu fkpribram.cz bývalý hráč Slovácka.

U řeky Litavky se učí i od nejzkušenějšího borce mužstva Rudolfa Skácela. "Vzpomínám si, jak mi před začátkem sezóny povídal trenér Csaplár něco, co si stále nosím v hlavě. Při jednom z tréninků, kdy jsme posílali centry na útočníky a já je dělal špatně, si mě zavolal a řekl mi: „Ty můžeš být mnohem lepší hráč, tak se uč a sleduj Rudu, ať jednou můžeš být tím nejlepším hráčem.“ Od tohoto momentu jsem se začal učit jeho pohyb po hřišti, jak hraje a provádí jednotlivé činnosti. Od našeho fantastického kapitána jsem také čerpal užitečné rady. Moc mi pomohl a pořád se při trénincích od něj učím," pokračoval kolega Mingazova, Rezka, Fantiše, Treglera či Slepičky.

V rozlučce s podzimní části dorazí do Příbrami pátá Sparta. Tým, který má notně negativní skóre 23:42, nebude favoritem ani přes nedávné vyloupení Julisky. "Měl bych říct, že to bude velký zápas s velkým soupeřem. Ale já musím říct, že nikdo není větší než jsme my! My jsme Příbram a společně můžeme kdykoli bojovat proti jakémukoli týmu! V sobotu to nebude jednoduché. Jestliže Sparta prohrála poslední domácí zápas s Teplicemi, tak bude chtít přijet svoji bilanci zvrátit. My na ně budeme připraveni vlítnout kdykoli během sezóny. Jak jsem řekl, jsme skvělý tým a velká rodina a společně můžeme zase uspět. Náš týmových duch je nejlepší," uvedl na stránkách fkpribram.cz mladý svěřenec Josefa Csaplára, který letos nastoupil i ve dvou duelech domácího poháru.