Zjištěno: Morata z Chelsea je nabízen Kataláncům z Camp Nou

Šestadvacetiletý španělský reprezentant s dlouhou minulostí v Realu Madrid Álvaro Morata byl s ohledem na blížící se lednový přestupový trh nabídnut Barceloně.

Zjištěno: Morata z Chelsea je nabízen Kataláncům z Camp Nou

Pikantní informace zazněla na RAC1, s tím, že zástupci útočníka Chelsea informovali představitele katalánského giganta, by byl někdejší střelec Realu ochoten k přesunu na Camp Nou.

Samotný ofenzivní hráč se dvěma italskými Scudetty se domnívá, že bude mít více šancí na pravidelné herní vytížení v LaLize, než pod novým manažerem Blues Mauriziem Sarrim.

V rozběhlém ročníku Premier League sice dostal od bývalého stratéga Neapole šanci čtrnáctkrát z celkových šestnácti případů, nicméně mezi jedenácti vyvolenými figuroval pouze desetkrát.

Celá věc se nalézá v počáteční fázi, ale je zřejmé, že kolega Pedra, Hazarda, Luize, Azpilicuety či Barkleyho chce, aby se dotyčný přesun zrealizoval.

Povzbuzením by pro něj mohla být skutečnost, že Barca hodlá přivést v příštím měsíci do města nové útočné tykadlo. Jako nejpravděpodobnější varianta by se v tomto případě jevilo půlroční hostování s červnovou opcí na trvalý přesun.