Plácnou se v Paris Saint-Germain přes kapsu kvůli zkušenému barcelonskému zboží?

Plácnou se v Paris Saint-Germain přes kapsu kvůli zkušenému barcelonskému zboží?

Třicetiletý barcelonský středopolař Ivan Rakitič by si mohl od léta 2019 vyzkoušet novou výzvu v podobě odchodu do francouzské nejvyšší soutěže.

Jak zaznělo na rádiové stanici Catalunya Radio, za několik měsíců by mohl posílit tamního suveréna Paris Saint-Germain, kterému od léta šéfuje Thomas Tuchel.

Movitý klub sídlící pod Eiffelovkou usiloval o bývalého borce Basileje či Sevilly již v hlavním přestupovém okně, vicemistr světa se však tehdy rozhodl setrvat v Katalánsku, kde má kontrakt až do roku 2021.

Nejnovější zprávy však říkají, že by mohl blonďatý nástupce Xaviho definitivně zamávat kádru trenéra Ernesta Valverdeho během následujícího roku.

Na vlnách výše zmíněné stanice zaznělo, že Rakitič údajně prodává svůj dům ve Španělsku a své děti přihlásil do školy, na níž probíhá výuka zejména ve francoužštině.

Také to je indície, že by mohl za Verrattim, Mbappém, Draxlerem a spol. opravdu zamířit. Vše má však jeden podstatný háček - ve výstupní klauzule renomovaného plejera se nalézá částka 125 milionů eur...

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.