Sparta dostane šanci na odplatu a pomstu, Vachoušek bude od Hejkala asi zbičovaný

Sparta dostane šanci na odplatu a pomstu, Vachoušek bude od Hejkala asi zbičovaný

Čtvrtfinálová fáze domácího poháru byla druhý prosincový čtvrtek vylosována v Praze a postaral se o to bývalý český reprezentant Karel Poborský. Jaké dvojice k sobě přiřadil?

Baník vyzve Liberec, Klokani přivítají v Ďolíčku Sigmu, Slavi bude hostit Karvinou a do Teplic zamíří Sparta, která se severočeskými Skláři padla před vlastním publikem pár dní zpět.

"Jsem rád, že hrajeme s Teplicemi, se kterými máme dobré vztahy. Teď nás Standa Hejkal obral o tři body, tak mu to snad vrátíme. Zatím se nám moc nedařilo, ale věřím, že se dáme přes zimu dohromady a bude to lepší," pronesl zástupce letenského "S" Josef Krula.

Zaměstnavatele Krále, Živného či Hory naopak los příliš nepotěšil. "Měl jsem instrukce hlavně nedostat Spartu, tak budu od trenéra asi zbičovaný. Ale teď jsme ji porazili, což byla velká euforie, protože na Spartě se jen tak nevyhrává. Tak snad na to navážeme," nechal se slyšet nový sportovní ředitel žlutomodrých Štěpán Vachoušek.

Slávisté měli opět štěstí na los, protože už devátý zápas z posledních jedenácti se ukážou ve vlastní aréně. "Za poslední dva roky jsme hráli snad jen jednou venku. Jsme rádi, že je k nám los takhle příznivý, protože je příjemné se v tom nabitém programu vyhnout cestování. S Karvinou jsme hráli nedávno a byl to pro nás hodně těžký zápas. Krátce nato tam prohrál Jablonec, takže se ukazuje, že není snadných soupeřů," uzavřel sešívaný sekretář s minulostí ve Viktorii Žižkov Jiří Vrba.

Oficiálním hracím termínem je třetí duben.

Los čtvrtfinále MOL Cupu:

Baník Ostrava - Slovan Liberec
Bohemians Praha 1905 - Sigma Olomouc
Slavia Praha - MFK Karviná
FK Teplice - Sparta Praha