Kdo z Premier League a LaLigy se přijel osobně podívat na Hrošovského?

Protože je Michael Krmenčík dlouhodobě zraněn, nejvyšší obchodní potenciál má ze současného kádru Viktorie šestadvacetiletý slovenský reprezentant Patrik Hrošovský, jenž odehrál proti AS Řím kompletních devadesát minut.

Kdo z Premier League a LaLigy se přijel osobně podívat na Hrošovského?

O tom, jak důležitý je pro současný západočeský soubor právě bývalý hráč Sokolova, Znojma či Ústí nad Labem, doládá i skutečnost, že absentoval jen ve dvou duelech domácího poháru a ve zbylých čtyřiadvaceti duelech sezony odehrál úplně všechno.

Pracovitý borec, kterého získala Plzeň již v jeho sedmnácti letech z Trenčína, má podle Deníku Sport přestup do zahraničí slíbený přímo od generálního ředitele Adolfa Šádka.

V šestém kole Champions League proti Vlkům z věčného města nechyběli ve Štruncových sadech zástupci klubů z Ruska, Anglie i Španělska. Alespoň podle informací zdroje Deníku Sport.

Hlavně Premier League a LaLiga by mohla být velmi lákavá. O jednom z žádaných plejerů z agentury Global Sports, jehož cena by se mohla pohybovat okolo 100 milionů korun, mají uvažovat v Dynamu Moskva (dvanáctý tým ruské ligy), Huddersfieldu (osmnáctý tým anglické ligy), Getafe (osmý tým španělské ligy) nebo Levante (šestý tým španělské ligy).

Aktuálně druhý tým Fortuna:ligy, jehož řady co nevidět rozšíří Pačinda, Beauguel i Kayamba, už dokonce v předstihu přivedl na jeho místo perspektivní mladé pušky Dominika Janoška ze Slovácka, jenž zatím zůstává v Uherském Hradišti na hostování a Pavla Buchu ze Slavie.

"Oba jsou investice do budoucna, časem by měli nahradit naše současné záložníky. Uvidíme, co se bude dít po Champions League v zimě, možná někteří odejdou. A my chceme být zase připravení," uvedl již před časem Pavel Vrba, jehož slova publikoval iSport.cz.