Ščasný: Musíme se semknout, fanouškům ukázat, že máme sílu a pak vyřešit naše problémy

Momentálně pátá Sparta má před sebou poslední soutěžní duel roku 2018. U řeky Litavky bude chtít utnout nepříjemnou sérii tří ligových zápasů bez vítězství.

Ščasný: Musíme se semknout, fanouškům ukázat, že máme sílu a pak vyřešit naše problémy

"Musíme se semknout, fanouškům ukázat, že máme sílu a pak vyřešit naše problémy," burcoval před střetem s jedenáctou Příbramí hlavní trenér a sportovní ředitel v jedné osobě Zdeněk Ščasný, jehož slova vyšla na webu sparta.cz.

"My jsme se dostali do velkých problémů vlastní vinou. Čeká nás poslední zápas, jsme Sparta a musíme udělat všechno proto, abychom ten zápas zvládli. Samozřejmě to nic nemění na tom, že situace není dobrá. Musíme si ji vyhodnotit. V samotném zápase ale musíme udělat všechno proto, abychom to zvládli," doplnil bývalý stratég Panathinaikosu Atény či Teplic.

O tom, že má nejslavnější tuzemská značka z posledních tří zápasů jen bod, už nechtějí v Generali aréně přemýšlet a myslí na budoucnost. "To už je historie. Nebudeme řešit to, co bylo. Čeká nás zápas, musíme se na něj připravit na 100 % a udělat maximum pro to, abychom získali tři body," pronesl stránkami sparta.cz citovaný Costa.

Kromě dispečera Guélora Kangy však bude letenské "S" postrádat také režiséra Nicoale Stanciua. "Samozřejmě to jsou naši kvalitní hráči, ale my jsme Sparta a každý, kdo dostane šanci, je schopný hrát. Ti, kteří nastoupí, musí ukázat, že jsou hráči Sparty. Je to týmový sport. Musíme podat týmový výkon," doplnil rodák ze Zimbabwe.

Po trestu se naopak vrací favoritovi univerzál Martin Frýdek. "Pro nás je důležité, abychom vyhráli a udělali tři body, ale určitě si nemyslím, že se omluvíme posledním zápasem za první polovinu sezony," uzavřel člen fotbalové rodiny s libereckou minulostí.