Stanciu je znovu lákán ze Sparty, zájem má mít aktuálně druhý tým bundesligové tabulky

Stanciu je znovu lákán ze Sparty, zájem má mít aktuálně druhý tým bundesligové tabulky

Ačkoliv Nicolae Stanciu vzkázal, že ze Sparty neodejde, dokud s ní nezíská nějakou trofej, rumunská média ho opět posílají do západní Evropy.

V české metropoli se údajně objevila záložníkova agentka Anamaria Prodan, která hodlá s letenským vedením řešit budoucnost svého klienta, jenž do slavného "S" přestoupil z Anderlechtu Brusel před necelým rokem za sumu kroužící kolem sto milionů korun.

Kreativní středopolař, jenž si během třiatřiceti odehraných duelů připsal 10 branek a 10 asistencí, což není špatná vizitka, má sice se Spartou dlouhodobý kontrakt a podle ředitele sparťanské komunikace Ondřeje Kasíka se klub i samotný fotbalista shodují na další spolupráci.

Sparťanskou hvězdu, jež pobírá v Generali aréně - na české poměry - luxuxní plat 2,5 milionu korun, by však momentálně rádi viděli v bundeslize, o což se snaží tamní Borussia Mönchengladbach.

Ta má podle rumunského tisku nabízet klubu Daniela Křetínského sumu přesahující čtvrt miliardy, konkrétně 260 milionů korun, na což by vedení aktuálně pátého celku Fortuna:ligy mohlo slyšet.

Pětinásobný německý mistr z Borussia Parku má v nynějším ročníku fazónu - v bundeslize je na průběžné druhé pozici a gólově ho táhne zejmén atandem Pléa a Hazard.