Inter pracuje na pojištěním Icardiho. Najde k němu Real přesto cestu?

Inter pracuje na pojištěním Icardiho. Najde k němu Real přesto cestu?

Realu Madrid se mstí to, že si za Cristiana Ronalda v létě nepořídil žádnou náhradu. Bílému baletu chybí čistokrevný zabiják v útoku, který dokáže vsítit přes čtyřicet branek za sezónu. To by zřejmě nebyl problém pro Maura Icardiho. O toho Real už dříve zájem měl, má ještě stále zájem a šanci jej získat?

Inter se ale samozřejmě svého kapitána a nejlepšího střelce ztratit nechce. Na to ale měl myslet dřív. Mauro Icardi má ve své smlouvě výstupní klauzuli ve výši 110 milionů euro, která se dá poměrně snadno zaplatit. Nerazzuri proto pracují na tom, aby měl Icardi smlouvu bez výstupní klauzule nebo s tak velkou částkou, která je nezaplatitelná.

Icardi už má na stole dokonce nabídku. Ne tedy přímo on, ale jeho manželka, která je zároveň jeho agentkou. Milánský velkoklub samozřejmě Icardimu nabídne královský plat, mnohem vyšší než ten současný. Na oplátku bude samozřejmě požadovat věrnost, kterou by si pojistil právě téměř nezaplatitelnou výkupní klauzulí. 

Real Madrid má tedy dvě možnosti. Rychle reagovat a Wandě, jeho manželce, poslat nabídku s nejen mnohem vyšším platem. Potom by ale musel následovat druhý krok, dohodnout se s Interem. To by bylo poměrně snadné, stačilo by zaplatit oněch 110 milionů euro a klub by nabídku ze zákona musel přijmout, v případě dohody mezi oběma týmy by stačilo i méně peněz.

Druhá možnost je to, že Real zareaguje až v létě a tedy po případném prodloužení smlouvy. To by byla samozřejmě ta horší varianta a hůře realizovatelná. Real si ale pochopitelně může najít i jinou kvalitní náhradu.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.