Ščasný po Příbrami: Je to tečka za naším podzimem. Mluvil i o novém trenérovi

OBSAHUJE OHLASY

Sparta Praha nevyhrála už čtyři zápasy v řadě. V Příbrami remizovala 1:1, čímž uzavřela podzim, který se dá bez problému označit za fiasko. Co k zápasu řekl současný kouč Letenských Zdeněk Ščasný? Ten mluvil o utkání, o podzimu i o případné výměně trenéra.

Ščasný po Příbrami: Je to tečka za naším podzimem. Mluvil i o novém trenérovi

Pro obrazovky O2 TV řekl Ščasný bezprostředně po utkání: "Tento zápas je tečka za naším mizerným podzimem. Závěr utkání potvrdil, že máme krizi. Musíme to všechno vyhodnotit a poté udělat příslušné kroky," mluvil letenský trenér o utkání i o situaci ve Spartě.

"Chybí nám vítězné DNA, vítězná mentalita. Neproměnili jsme jasné šance, opět jsme selhali v koncovce. Jasně se ukázalo, v jakém jsme rozpoložení," smutnil Ščasný. A zda mu chyběl Kanga a Stanciu? "Sáček nahradil Stanciua či Kangu velmi dobře. Nám bohužel chyběl spíše klid a pohoda na proměňování šancí," připustil.

"Jsem rád, že je konec podzimu," přiznává. "Musíme se dobře připravit na jaro," řekl hned poté. A jaký má názor na trenérskou situaci ve Spartě? Obává se případné ztráty místa? "O změně trenéra zatím nechci slyšet. Nechme to na vedení," odmítl redaktorovi poskytnout tyto informace.

Slovo ale dostal samozřejmě i příbramský kouč Josef Csaplár. Ten s úsměvem na tváři řekl: "Jsme spokojeni s druhou remízou se Spartou," připustil. "Ale je škoda, že jsme to ke konci nestrhli na svou stranu," litoval, ač vypadal spokojeně. A zda je bod s takovým týmem málo?

"Sparta je Sparta. Ta je silná vždy, bez ohledu na formu. Bod je proti takovému týmu vždy úspěch," projevil respekt soupeři. "Před zápasem bychom remízu brali všema deseti," přiznal, ač někteří hráči Příbrami médiím říkali, že si věří na výhru. "V kabině jsme měli jednotný názor, co se říká v médiích mě příliš nezajímá," prozradil Csaplár.

Příbram má za sebou úspěšný podzim."Celkově jsem docela spokojený, ale mohlo to být lepší. Kdyby nám ze začátku sezóny neodešli dva ostrostřelci, měli bychom o šest či sedm bodů více," opustil televizní kamery spokojený Csaplár.