Podle kouče Rady jeho tým zaslouženě prohrál, Trpišovský však říká, že byl lepší Jablonec

Podle kouče Rady jeho tým zaslouženě prohrál, Trpišovský však říká, že byl lepší Jablonec
OBSAHUJE OHLASY

Slavia vyhrála v Jablonci v posledním ligovém kole v tomto roce 2:0. Stejný výsledek byl k vidění i v Edenu na začátku sezóny, kdy ale vyhráli opět hosté, v tomto případě tedy Jablonec. Jindřich Trpišovský, trenér Slavie, na to má zvláštní vysvětlení.

"Hráli jsme hůř než v tom utkání v Edenu s Jabloncem. Jablonec byl lepší. Mezi těmito týmy vždy vyhraje ten horší," okomentoval utkání Jindřich Trpišovský. Petr Rada, jeho oponent, s ním ale nesouhlasí: "Slavia dnes byla lepší, zaslouženě vyhrála."

"Jablonec byl nepříjemným soupeřem. Díky bohu, že jsme neinkasovali. Takový tým se špatně brání," chválil poražený tým Trpišovský. Ten okomentoval i los šestnáctifinále Evropské ligy, kde byl Slavii přidělen belgický Genk. "Je to kvalitní tým, v takovéto části soupeře už si nemůžete vybírat. Nicméně chtěli jsme nějaký světový tým. Snad se to povede v další části, pokud postoupíme," věří šéf slavistické lavičky.

Radův Jablonec se do šestnáctifinále nedostal, přesto se ale za své výkony v Evropské lize stydět nemusí. Komentoval ale převážně utkání se Slavií. "Kdybychom ze začátku proměnili šance, vypadalo by to úplně jinak," litoval Rada."Mrzí nás, že jsme spálili velké šance," říká trenér Jablonce.

"Ve druhém poločase jsme chtěli být více aktivní. Slavia poté ale vstřelila gól na 2:0 a to nás poslalo k zemi," říká Rada...

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.