Limberského nadzvedla sporná situace z dohrávky ligového rivala a opřel se do Tvrdíka

Pětatřicetiletý bek podzimního vicemistra ze západočeských Štruncových sadů David Limberský opět ukázal, že nedokáže ukočírovat své emoce a že není příliš dobrým diplomatem.

Limberského nadzvedla sporná situace z dohrávky ligového rivala a opřel se do Tvrdíka

Po dohrávce 19. kola Jablonec - Slavia se totiž bývalý český reprezentant pustil na své sociální síti do šéfa sešívaného představenstva Jaroslava Tvrdíka.

Svěřenec kouče Pavla Vrby s irodnickým podtónem nařkl někdejšího ministra z toho, že za verdiktem rozhodčího Ondřeje Berky, který ve druhé půli neuznal vyrovnávací gól do slávistické sítě, stojí právě on...

Ačkoliv svůj příspěvěk impulzivní veterán z Doosan arény později smazal, pozornosti médií jeho výlev díky možnosti printscreenu neunikl. Kolega Kopice, Petržely, Hejdy a spol. napsal následující: "Tvrdík je největší mág, odvolal regulérní gól. Gratuluju mistr Twitter, jen rozhazuj dál čínský money. Zdravím váš věrný tým ČSA," neodpusti si poznámky k Tvrdíkově minulosti a jeho problémů s Českými aeroliniemi.

Závod o český titul, ve kterém zatím slavné "S" z Vršovic těší čtyřbodový náskok na obhájce primátu, má tedy další zápletku navíc.