Ve Francii se řeší možný konec Koubka, Rennes údajně zatoužilo po trojce Arsenalu

Šestadvacetiletý český reprezentant Tomáš Koubek, za něhož zaplatilo Rennes Spartě 3 miliony eur, už je součástí respektované Ligue 1 téměř rok a půl.

Ve Francii se řeší možný konec Koubka, Rennes údajně zatoužilo po trojce Arsenalu

V nejvyšší francouzské soutěži už by se však podle Yahoo Sport FR nemusel zdržet moc dlouho. Zmíněné médium totiž informuje o tom, že by mohl bývalý strážce svatyně Hradce Králové či Liberce opustit Roazhon Park právě během lednového přestupového termínu.

To vše i přesto, že byl téměř za celou svou misi v zemi galského kohouta klubovou jedničkou. Od půlky podzimu však začal být upřednostňován stejně starý senegalský gólman Abdoulaye Diallo.

Rodák z Reims, který Koubka nepustil mezi tři tyče momentálně jedenáctého Rennes již v devíti případech, strávil na nynější adrese vyjma krátských anabází v La Havru či Rizesporu celou řadu let.

A v posledních třech soutěžních vystoupeních se podařilo Diallovi udržet čisté konto, což znamená, že by neměl přijít o důvěru ani ve zbývajících dvou duelech roku 2018 proti Nantes a Nimes.

Paklie by k prodeji hráče, který při svém poslední startu inkasoval doma se Štrasburkem čtyři branky, skutečně došlo, Rennes by se mohlo pokusit podepsat současnou trojku Arsenalu Emiliana Martíneze. Taktéž šestadvacetiletý Argentinec prošel i Oxfordem, Getafe, Rotherhamem nebo Wolverhamptonem, ale u Kanonýrů díky přítomnosti Lena a Čecha šanci nemá.