Největší přestup zimy? PSG a Manchester United se přou o hvězdného záložníka!

Manchester United a Paris Saint-Germain, tedy kluby, které se spolu setkají v osmifinále Ligy mistrů, soupeří i v lednu na přestupovém trhu. Oba týmy mají totiž zájem o toho stejného hráče - Sergeje Milinkoviče-Saviče z Lazia Řím. 

Největší přestup zimy? PSG a Manchester United se přou o hvězdného záložníka!

Třiadvacetiletý Srb, který fotbalově částečně vyrůstal i v Rakousku, má za sebou už několik angažmá. Po odchodu ze své domoviny, z Vojvodiny Novi Sad, přestoupil do belgického Genku, mimochodem soupeře pražské Slavie v šestnáctifinále Evropské ligy. Tam zářil a o rok později jej koupilo římské Lazio, kde působí už čtvrtou sezónu.

Minulá sezóna byla pro tento klub úspěšná. Tahouny mužstva byli zejména Ciro Immobile a také Sergej Milinkovič-Savič. Oba muži byli spojováni s přestupem, římský klub ale nakonec oba hráče udržel. Loni skončil tento tým na pátém místě, letos je mužstvo Simona Inzaghiho šesté. Nedošlo ke zlepšení, a oba hráči, nebo přinejmenším právě Sergej, by prý rádi přestoupili.

Nyní má k přestupu blízko právě Milinkovič-Savič. O něj v létě stál prý Real Madrid, transfer se ale do zdárného konce nedotáhl. To by se mohlo změnit už v zimě. Tentokrát o něj stojí právě tyto dva jmenované kluby. Kdo z nich má ale k hráči blíže?

Laziu jde samozřejmě o peníze. Za dobrou nabídku je Savič k dispozici. Bude záležet ale i na něm, jaký klub si vybere. Cena hráče by měla být stanovena na částku okolo 80 milionů euro.